Pirmos varžybos pasižymėjo įtampa ir atkaklumu.

2009 05 11

Rungtynės su FSK Anykščiai, kurie dar pernai dalyvavo Lietuvos I lygos varžybose susiklostė permainingai. Pagaliau pavyko į komandą suburti bene geriausius šiuo metu Rokiškio futbolininkus. Gynyboje rungtyniavo seni "vilkai" V. Kazlauskas, G. Peciukonis, R. Vilkickis. Vartus gynė V. Karpovas. Saugų grandis G. Sirvydis, S. Limontas, D. Janušonis. Drauge su Rokiškio KKSC pavyko "patenkinamai" parengti stadioną į varžybas susirinko apie 80 žiūrovų. Abi komandos rungtynes pradėjo atsargiai visą dėmesį skirdamos savų vartų gynybai. Pirmieji įsidrasino anykštėnai ir surengė keletą pavojingų atakų. Rokiškėnams sunkiai sekėsi priartėti prie varžovų vartų, o tolimi smūgiai buvo netikslūs. Bene realiausia mūsiškių proga buvo sukurta pirmo kėlinio pabaigoje. Po aštraus perdavimo iš kairio krašto ir A. Samoilovui pritrūko kelių centimetrų, kad nukreiptų kamuolį į varžovų vartus. Čia pasikartojo sena taisyklė neįmuši tu, lauk įvarčio į savus vartus. 43 min. varžovai gavo teisę smūgiuoti baudos smūgį iš kairio mūsų gynybos flango. Varžovų gynėjas S. Pesliakas pirmasis suskubo prie aukšto kamuolio perdavimo, o jo smūgis galva buvo taiklus. 0-1 po pirmo kėlinio. Jau ne pirmas mūsų praleidžiamas įvartis rungtynių pabaigoje.

Antrąjame kėlinyje mums sekėsi geriau kontroliuoti situaciją aikštėje, atakos darėsi vis pavojingesnės. 68 min. Gedvidas Sirvydis pasinaudojęs varžovų gynėjų klaida ir įsiveržęs vienas prieš varžovų vartus suklaidino vartininką, bei įmušė įvartį į tuščius varžovų vartus. Po kelių minučių savo progos neišnaudojo S. Limontas jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia vartų. Bene geriausią progą išplėšti pergalę turėjo D. Janušonis, maždaug iš 16 metrų smūgiavęs visai šalia vartų. Teisėjo švilpukas užfiksavo kovingas lygiasias. Liūdina tai, kad užsidirbom 3 geltonas korteles ir dvi iš jų už nesportinį elgesį.

Mūsų komandos sudėtis: V. Karpovas, G. Peciukonis, E. Gaigalas, V. Kazlauskas, L. Navickas, R. Blažys, R. Vilkickis, G, Sirvydis, S. Limontas, D. Janušonis, A. Samoilovas, D. Silickas, I. Afanasjevas, M. Šakalys.