FK "Pipirini" ir toliau buksuoja

2010 08 27

 Lietingą ketvirtadienio vakarą Rokiškio FK "Pipirini" žaidė eilinio UAFA turo rungtynes su Utenos FK "Utenis" komanda. Komandos buvo netoli viena kitos turnyrinėje lentelėjeje tai dar labiau didino šių varžybų svarbą. Prieš varžybų pradžią prasidėjęs smarkus lietus tęsėsi visą pirmą kėlinį. Aikštė pavirto čiuožykla, esant tokioms salygoms klaidų tikimybė tapo milžiniška, o jų pasėkmės katastrofiškos. Į varžybas surinkom beveik optimalią sudėtį pagaliau už komandą debiutavo Saulius, vartus vėl gynė Guminis, atvyko visas "Atomo" penketas.

 Mūsų noras perimti iniciatyvą nuo rungtynių pradžios atsimušė į gerai organizuotą svečių gynybą, oro sąlygos neleido žaisti tiksliai. Pirmas pavojus prie mūsų vartų pasibaigė įvarčiu. Varžovai prasiveržė mūsų gynybos dešiniuoju kraštu ir netiksliai sužaidus vartininkui iš arti pelnė įvartį. Vėl teko atsilošinėti. Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė mums varžovai daugiau rengė kontrišpuolius. Buvo daug smūgių į vartus. Gedvė prasiveržęs tarp dviejų gynėjų ir pataikė į varžovų vartininką. Agnius smūgiavo iš toli kamuolys atšoko į žemę į varžovų vartų virpstą ir nuriedėjo į užribį. Bene pavojingiausias momentas kada po Agniaus baudos smūgio kamuolys pralėkė šalia varžovų vartų "devyniukės".

 Per pertrauką sutarėme varžovus dar labiau spausti, tačiau tai padaryti sekėsi sunkiai, o "Utenio" futbolininkų išpuoliai tapo labai pavojingi. Visumoje antrą kėlinį sužaidėm silpniau. Kėlinio viduryje į mūsų vartus krito antras įvartis. Danius pargriovė varžovą, bent jau taip pasirodė teisėjui, šalia mūsų baudos aikštelės. Varžovai pavojingai skersavo į vartininko aikštelę Guminis pirmą smūgį atrėmė, tačiau antrojo smūgio atremti nesugebėjo. Rezultatas tapo 0-2. Po šio įvarčio "Utenis" atsitraukė prie savo vartų. Dėjom daug pastangų tačiau viską nubraukė paskutiniai netikslūs smūgiai arba perdavimai. Varžybų pabaigoje kilo dar vienas incidentas su teisėju ir Andrius išėjo iš aikštės. Tame epizode varžovas iš ties žaidė pavojingai, su "bucu" tarsi perpjovė Andriaus getrą. Po tokio žaidimo bent jau geltona kortelė turėjo būti. Žodžiu varžybų pabaigoje visiškai subirėjom. Tik Guminio dėka rezultatas netapo dar didesnis.

 Pralaimėjimas apmaudus, skausmingas, bet ne beviltiškas. Varžovai buvo šiek tiek greitesni ir tikslesni. Tuo tarpu mūsų puolimas panašiai, kaip ir praėjusiais metais buksuoja. Vieni žaidėjai kovoja iki galo, kiti baigia žaisti dar varžyboms nepasibaigus. Dar sykį pasikartosiu, kad kaltinti galim tik save. Kaip klubo vadovas prisimu visą kaltę ir atsakomybę dėl vakarykščio pralaimėjimo. Gal ne tokią taktiką pasirinkom, gal žaidėjai ne tie žaidė.

Po šio pralaimėjimo šansų kovoti dėl 3 veitos kaip ir nebėra likusius susitikimus žaisim labiau atsipalaidavę.

Nuotraukos iš varžybų. Prieš varžybas pylė lietus.

2010 07 362.jpg

2010 07 364.jpg

 

2010 07 366.jpg

2010 07 368.jpg

2010 07 369.jpg