Rokiškio FK "Pipirini" pralaimėjo svarbias rungtynes

2010 08 22

 Šiek tiek nuslūgus emocijoms po šeštadienio fiasko reikalinga aptarti mūsų nesėkmės priežastis, kad būtų galima padaryti atatinkamas išvadas. Mūsų komandai gan svarbus oro faktorius, nesam labai techniški todėl šlapia aikštė šeštadienio rungtynėse turėjo būti mūsų privalumu, tačiau... Dėja nesugebėjom surinkti kovinės sudėties trūko net 5 pagrindo žaidėjų. Guminis nebuvo turbūt dėl darbo, Darius su Sauliumi dėl asmeninių priežasčių, Marius traumuotas iš Panevėžio neatvažiavo Mindė. Labai pasijautė Gaso atsisakymas žaisti už mūsų komandą, jam pavykdavo "surišti" Andrių su Agnium. Atsiradusias spragas užpildė gynybos viduryje Gytis (sužaidė tikrai gerai). Centro saugų pora Andrius ir Gedvė. Saugų turėjom tik vieną keitimą. Antram kėlinyje pasijuto nuovargis ir jaunesti varžovų saugai, bei puolėjai turėjo didelę persvarą. Puolėjų dvejetas Agnius ir Mindė. Svarbiausias pasikeitimas, kad oficialiose varžybose vartuose už klubą debiutavo Tomas (neskaitant salės futbolo). Debiutas nepasisekė, tačiau buvo ir gerų epizodų taigi vertinimas labai dviprasmiškas. Taigi pirma pralaimėjimo priežastimi laikyčiau nepilną komandos sudėtį.

 Antra priežastis labai "protingas" ir gerai organizuotas varžovų žaidimas. Buvom apžaisti visais komponentais: taktika, greičiu, netgi psichologija. Vis tik svarbu komandoje turėti tikrą trenerį, važovų jaunimas pasirodė daug pranašesnis už mūsų jaunimą. Na ir varžovų vartininkas savo "bajeriukais" išvedė mūsiškius iš kantrybės. Kada pradėjom pralaiminėti aišku prasidėjo pykčiai su teisėju, tačiau pykti galėjom tik patys ant savęs.

 Trečia ko gero tai, kad įsivarėm Anykščių kompleksą. Anykščiuose pralaimėta 0-6, dabar 0-4. Per dvejas varžybas 0-10. Tokio rezultato neturim, nei su viena komanda.

 Na ir svarbiausia tai, kad labai prasti reikalai su treniruotėm faktiškai komanda susitenka tik į varžyabas. Apie bendrus komandinius veiksmus nėra ką šnekėti.

 Nustebino žiūrovai jų į šias varžybas susirinko, kaip niekad mažai ir tie patys vietoj komandos palaikymo sunkiu momentu, pradėjo laidyti absurdiškas replikas.

 Apie praleistus įvarčius galima pasakyti, kad tai tiek komandinių tiek individualių veiksmų paseka. Pirmas įvartis krito po Liudo ir vidurio gynėjų klaidos. Dėl antro įvarčio 50 procentų kaltės ant Tomo pečių dėl netiksliai užsiimtos pozicijos vartuose. Kita pusė ant kraštinio saugo, kad leido skersuoti ir dešinio gynėjo, kad leido smūgiouti galva. Trečia įvartį gavom iš "pendėlio". Algis norėjo padaryti, kaip geriau o išėjo taip, kad nukrito ant kamuolio mūsų baudos aikštelėje ir netyčia sužaidė ranka. Ketvirtą įvartį praleidom po kampinio vėl nesusitvarkėm su žmonėm gynyboje.

 Mes tuo tarpu  šimto procentų progų neturėjom, buvo pusprogių. Iš jų nieko gero neišspaudėm. Nusiteikimo varžybom užteko, turėjom rimtą pokalbį per pertrauką, tačiau tai nedavė rezultato.

 Malyšas varžybas filmavo, matysim kas gavosi, būtų labai gerai išanalizuoti klaidas.

 Pralaimėtas labai svarbus mačas kuris faktiškai atėmė iš mūsų galimybę kovoti dėl 3 vietos. Dabar liko dar vienas svarbus mūšis su Utenos "Ueniu".