Kodėl neįvyko varžybos su Utenos FK 2003?

2010 08 16

 Kad varžybų nebus sužinojome penktadienio vakarą. Negerų simptomų buvo pasirodę jau praėjusį ketvirtadienį. Utenos klubo vadovas Vitalijus paprašė perkelti varžybas į sekmadienį. Nesutikome, nes mūsiškiai buvo susikeitę darbus, be to sekmadienį panevėžiečiai planavo vykti į turnyrą Kernavėje. Tuo pokalbis ir pasibaigė. Penktdienį vakare vėl paskambino uteniškių vadovas ir informavo, kad neatvažiuos, nes nesurenka komandos. Jis paminėjo, kad informavo teisėjus apie neatvykimą, kad jų komadai bus įskaitytas techninis pralaimėjimas.

 Šeštadienį ryte sulaukiau skambučio iš UAFA prezidento, kuris kalbėjo apie galimybes sužaisti varžybas vėliau. Susidariau nuomonę, kad Vitalijus su juo nebuvo kalbėjęs. Pagal UAFA varžybų reglamentą nesužaistos varžybos turi būti peržaistos dviejų savaičių bėgyje. UAFA prezidentui pasakiau, kad mes tokių galimybių tikrai neturėsime, nes paprastom dienom nesurinksim komandos ypač po to, kai Andrius apsigyveno Vilniuje.

 Čia vėl prisimenam istoriją apie kitos Utenos komandos nesutikimą perkelti mūsų varžybų ir grąsinimus pralaimėjimu. Kaip suprantu šioje istorijoje taškas dar nepadėtas. Jeigu tai būtų ne mūsų bičiulis Vitalijus kurį pažystame, kaip garbingą žmogų. Jeigu tai būtų ne mūsų draugų komanda, ko gero nebūtų verta apie tai iš viso kalbėti.