Paskutiniame UAFA pirmo rato ture iškovotos lygiosios

2010 06 27

 Jau antrą sykį šiame sezone pasikartoja taisyklė nėra to blogo - kas neišeitų į gera. Dėl šio sekmadienio varžybų buvo kilę daug klaustukų. Jau nuo trečiadienio prasidėjo derinimas, kad varžybos būtų perkeltos. Buvo aišku, kad negalės atvykti Agnius ir Mindė, tą dieną dirbs Gedvė, bei visiškai nežinoma situacija su Guminiu. Utenos Auto 1 Logistik iškėlė ultimatumą kaip norit taip, bet į varžybas turit atvykti. Tikiuosi, kad ši komanda nesusidurs su panašiomis problemomis, nes jai supratimo iš mūsų pusės tikrai nebus.

 Į varžybas teko vykti be 4 pagrindinės sudėties žaidėjų. Tikėjau, kad žaidėjai susikaups ir parodys charakterį. Liudas vykstant į varžybas bandė karksėti, kad pralošim 0-3,o jis dažnai prikarksi. Viktoras buvo karingai nusiteikęs - nepralošim. Išvakarėse Guminis prižadėjo, kad bus visa laimė, kad paskambinau Kalombai. Jeigu Guminis būtų pasakęs, kad nebus, net nebūčiau rinkęs komandos. Varžybos per daug svarbios su turnyrinės lentelės kaimynais. Šiaip ne taip prigramdžiau 14 žmonių.

 Prieš varžybas vyrams buvo pasakyta kovoti už save ir už tą komandos draugą kurio šiandien nėra. Dainiui į pagalbą gynybos centre stojo Viktoras. Aikštės viduryje saugai Andrius su Gasu, puolime Džordžas su Marium. Varžybos prasidėjo mūsų atakomis, turėjo progų Algis, bet jam ryškiai nusimušęs taikiklis. Antroje kėlinio pusėje jau pavojingiau atakavo šeimininkai. Pirmas kėlinys pasižymėjo inirtinga kova buvo matyti, kad daug įvarčių šiose varžybose nebus, viską gali nulemti gali vienas taiklus smūgis. Pirmieji tą taiklų smūgį atlikome mes. Puikiai individualiai sužaidė Andrius, akistatoje vienas prieš vieną su varžovų vartininku išvedė mūsų komandą į priekį. Dar sekančios atakos metu galėjom įtvirtinti pranašumą, tačiau nepavyko. Varžovų atsakas buvo negailestingas. Sekė aštrus perdavimas iš kairio krašto ir varžovų puolėjas iš arti lygina rezultatą. Iki varžybų pabaigos apie 10 min. Per tą laiką ko gero mes turėjom daugiau šansų laimėti, vien ko vertas Algio bandymas permesti kamuolį per varžovų vartininką, bei Andriaus smūgis griūnant. Teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias 1-1. Taigi iškovojam ar praradom taškus. Manau iškovojom, iš šalies žiūrint varžovai buvo lygūs, galėjo pasisekti ir vieniems ir kitiems.

 Antras varžybas iš eilės komanda stebina savo kovine dvasia. Pasiteisina sena taisyklė, kuo Rokiškiui blogiau tuo geriau sekasi išeiti, iš tų keblių situacijų. Visi kurie buvo aikštėje kovojo iš visų jėgų gal kai kam nesisekė, kam sekėsi geriau, bet  svarbiausia, kad nesubirėjom kaip komanda. Neabejotinu lyderiu šiose varžybose buvo Andrius. O šiaip, šaunuoliai visa komanda.

Kitų varžybų rezultatai:

Utenos FK 2003 - Ignalina 3-2

Anykščiai - Visaginas 3-3 po Anykščių protesto Visaginui įskaitytas techninis pralaimėjimas 0-3.

Utenis - Kūna bus sužaista vėliau.