KKSC finale susigrums "Entuziastai" ir "Vienybė"

2010 06 22

 Lietingą birželio 22 d. vakarą įvyko KKSC taurės pusfinalių varžybos kuriose paaiškėjo KKSC taurės finalo finalo dalyviai.

 2010 06 21 19.15 val. Rokiškio KKSC stadionas

Rokiškio "Dinamo" - Rokiškio "Entuziastai" 0-3

Įvarčiai: M. Baltušis ir kt. (tikslinama)

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 40

 Antrą dieną nesiliaujantis lietus atbaidė žiūrovus. Jų į ankstesnes varžybas susirinkdavo gerokai daugiau. "Dinamo" šiose varžybose turėjo rimtų netekčių. Į Respublikines "Ežio golo" varžybas išvyko pagrindinis komandos vartininkas ir vienas puolėjas. "Entuziastai" šioms varžyboms surinko optimalią sudėtį. Komandų šansai buvo vienodi. "Dinamo" propaguoja labiau kombinacinį žaidimą, o "Entuziastai" greičio ir jėgos futbolą. Slidi, prmirkusi aikštė įnešė savas korekcijas. Varžybas geriau pradėjo "Entuziastai" ir faktiškai pirmos atakos metu įsiveržė į priekį po greito išpuolio. "Dinamo" nepasimetė tačiau jų atakoms stigo tikslumo. Kėlinio viduryje "Entuziastai" pelnė antrą įvartį. Jis gavosi gan kurijoziškas, kamuolys iš pradžių pataikė į virpstą po to vartininkui į nugarą ir tik po to įlėkė į vartus. Po pertraukos "Dinamo" turėjo dvi ar tris šimtaprocentes progas, kad pakreipti varžybas kita linkme. Tačiau jiems to padaryti nepavyko, o "Entuziastai" įtvirtino savo pranašumą dar vienu įvarčiu.

 2010 06 21 20.15 val.

Rokiškio "Mėgėjai" - Rokiškio "Vienybė" 1-2

Įvarčiai: G. Sirvydis "Mėgėjai"

P. Arminas, M. Klišys abu "Vienybė"

Teisėjas: E. Ščiuplys

Žiūrovų sk. 30

 Negausūs žiūrovai prognozavo, kad šis mačas, kaip finalas, nes jame susitiko potencialiai stipriausios turnyro komandos. Varžybas aktyviau pradėjo "Vienybė", kuri tris sykius pavojingai atakavo varžovų vartus. Galima sakyti, kad pirmas kėlinys priklausė "Vienybei". Pirmas varžybų įvartis krito po to, kai Gedvė tiksliai smūgiavo Jaska uždengė vartininką ir 1-0. Tačiau "Mėgėjai" neilgai džiaugėsi šia persvara. P. Arminas du sykius suklaidino Liudą kairiame krašte, pergudravo Guminį ir išlygino rezultatą. Dar po kelių akimirkų Mantonis įsiveržė į "Mėgėjų" baudos aikštelę ir taikliai smūgiavo į kairį vartų kampą. Nuo didesnių nemalonumų "Mėgėjus" apgynė Guminis. Destrukcijos įnešė patys "Mėgėjų" žaidėjai pradėję tarpusavio ginčus.

 Antrame kėlinyje iniciatyva priklausė "Mėgėjams", priešininkai tik rengė pavojingus kontrišpuolius. Realiausias progas išlyginti rezultatą turėjo Gedvė iš arti nepataikė į vartus ir Rolka jo smūgį atrėmė T. Mikšys. "Vienybės" įsiminė Ryčio smūgis į virpstą, bei išėjimas trys prieš vieną Guminį, pasibaigęs netiksliu perdavimu. Gražios, įtemptos lygių varžovų kautynės pasibaigė "Vienybės" pergale jie ir keliauja į finalą, "Mėgėjai" tuo tarpu kovos dėl 3 vietos.

 Šiandien susitinka  19.15  Mėgėjai - Dinamo

                          20.15  Entuziastai - Vienybė