Aiškūs visi pusfinalio dalyviai

2010 06 19

 Birželio 18 d. vakarą paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai.

 2010 06 18 19.15 val. Rokiškio KKSC stadionas

Rokiškio "Romuva" - Rokiškio "Vienybė" 1-3

Įvarčiai: D. Butkus "Romuva"

M. Leika, P. Arminas, E. Geidanas visi "Vienybė"

Įspėjimai: P. Arminas "Vienybė"

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 60

 Pirmose vakaro varžybose susitiko dvi gerai pažystamos komandos. Komandų pavadinimai ir ankstesni pasiekimai bylojo, kad varžybos gali būti įtemptos ir įdomios. Tačiau įdomios dvikovos nesigavo. "Romuvos" žaidėjai dar nepajėgūs, kaip lygūs su lygiais kovoti su kelias metais vyresniais priešininkais iš "Vienybės". Savo neblogą gynėjo vardą patvirtino tik Ernestas, nors ir jis padarė keletą nedovanotinų klaidų. Alikas "lipo į medį", nedarė perdavimų komandos draugams. Karoliui pritrūko fizikos, Mariui individualios technikos. Gerai, kad "Romuvos" vartininkas sužaidė patikimai. "Romuvos" šansas buvo kolektyviniai veiksmai, kaip varžybose su Juodupe, tačiau jų nebuvo. "Vienybė" žaidė lyg pusė jėgos, daug netikslių perdavimų, padrikų veiksmų, bet nugalėtojai neteisiami.

 2010 06 18 20.15 val. Rokiškio KKSC stadionas

Rokiškio "Mėgėjai" - Juodupė 4-0

Įvarčiai: R. Blažys -2, T. Jesinevičius, A. Kublickas.

Teisėjas: E. Ščiuplys

Žiūrovų sk.50

 Šios varžybos turėjo nevykti, nes Juodupė grubiai pažeidė varžybų reglamentą. Iki ketvirtfinalio varžybų taip ir nesugebėję susimokėti juokingo startinio mokesčio. Per turnyro istoriją dar nėra buvę, kad komanda nesusimokėtų šių pinigų. Tik žaidėjų tarpusavio susitarimu gavus pažadą, kad tikrai ši problema bus išspręsta varžybos įvyko.

 Juodupės komanda turnyre demonstravo brandų žaidimą. Jiems nepasiekė varžybų su "Romuva" pabaiga, todėl ketvirtfinalyje teko kovoti su pajėgia "Mėgėjų" komanda. Pirmas kėlinys buvo lygių varžovų dvikova. Juodupės atakos buvo netgi pavojingesnės, bet kaip dažnai pasitaiko galutiniai smūgiai netikslūs arba vartus puikiai apgindavo Guminis. Lemiamas rungtynių epizodas įvyko antro kėlinio pradžioje. Pavojingo išpuolio metų Juodupės žaidėjas pataikė į virpstą, o jau sekančios atakos metu "Mėgėjai" įmušė pirmą įvartį pasižymėjo Rolka, po ilgos pertraukos sugryžęs į komandą. Juodupės žaidimas pakriko, žaidėjai nuleido galvas. Po kampinio Rolka pelnė dublį. Toliau jau tik laiko klausimas kuo viskas pasibaigs. "Mėgėjai" švaistė progas, išėjimus vienas prieš vieną ir netgi vienas prieš tuščius vartus. Visgi dar pora įvarčių "Mėgėjams" pavyko pelnyti.

Pusfinalių poros:

Birželio 21 d. 19.15 val. Dinamo - Entuziastai, teisėjas E. Gaigalas

Birželio 21 d. 20.15 val. Vienybė - Mėgėjai, teisėjas E. Ščiuplys