Sužaistos pirmos ketvirtfinalio varžybos

Rokiškio KKSC stadionas Kavoliškis - Entuziastai 0-1

Įvartis: J. Baltušis "Entuziastai"

Įspėjimai: T. Trumpa "Entuziastai"

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 50

Vis labiau įsibėgėjant Pasaulio futbolo čempionatui nuošalyje nelieka ir rajono pirmenybės. Šis ketvirtfinalio mačas sutraukė vieną gausiausių žiūrovų auditorijų. Varžybos gavosi iš ties įtemptos. Kavoliškis ir Entuziastai seni priešininkai lauke geriau sekasi entuziastams, salėje laimi techniškesni Kavoliškio žaidėjai.

Entuziastai nuo pat varžybų pradžios metėsi į priekį. Jie siekė priblokšti priešininką savo aktyviais, kietais veiksmais. Kavoliškiui tai buvo lyg ir netikėta, visą pirmą kėlinį jie taip ir nerado savo žaidimo."Entuziastai" visą laiką naudoja panašią taktiką, šį sykį ji davė apčiuopiamą rezultatą. Kėlinio pabaigoje greito išpuolio metu J. Baltušiui pavyko pelnyti įvartį.

Antrame kėlinyje Kavoliškis pagaliau sustygavo savo žaidimą. Atakas ėmėsi organizuoti D. Folkus, jam neblogai talkino V. Grigorjevas, Veikšys. maždaug nuo antro kėlinio vidurio "Entuziastai" ėmė atvirai atsimušinėti ir saugoti rezultatą. Kavoliškis turėjo 3-4 šimtaprocentes progas išlyginti rezultatą. Ypač gražus buvo tolimas D. Folkaus smūgis. Kamuolys po galingo smūgio atsimušė į virbstą ir išskriejo už aikštės ribų. 'Entuziastai" irgi turėjo progų padidinti persvarą, bet trūko tikslumo paskutiniams smūgiams. Varžybos taip ir baigėsi rezultatu 1-0 "Entuziastų" naudai. Ši komanda labai pateisina savo pavadinimą, žaidžia futbolą su dideliu užsidegimu ir atiduoda labai daug jėgų. Kavoliškis techniškesnė komanda, bet būtent užsidegimo jiems dažnai ir pritrūksta. Lygių varžovų dvikovoje varžybas dažnai laimi tie kurie labiau nori jas laimėti.