Juodas savaitgalis

2010 06 13

Taip jau atsitiko, kad šią savaitę Rokiškio FK du sykius perašė istoriją. Antradienį buvo pasiekta puiki pergalė LFF taurėje prieš Vilniaus FK Snoras, o šeštadienį patyrėme didžiausią pralaimėjimą klubo istorijoje.

Dauguma šeštadienio išvykos į Anykščius dalyvių prašė apie šias varžybas nerašyti, tačiau parašyti reikia tiek apie pergales tiek apie pralaimėjimus. Į Anykščius važiavom matyt paveikti antradienio euforijos. Panašu, kad šeštadieniai mums tampa nesėkmingais.

Įvaržybas dėl darbo negalėjo vykti mūsų pagrindinis vartininkas Guminis. Kalomba važiavo į varžybas su sudaužytu pečiu iš jo stebuklų negalėjome tikėtis. Nebuvo Agniaus, Algio, Saškos. Juos pakeitė jaunimas karolis, alikas, bei senimas Virgis, Meistras. Anykščių stadionas mus pasitiko nesvetingai, nepjauta žolė, be galo didelė aikštė, na ir kaip visada blogiausias variantas saulė, bei vėjas.

Per pirmas 15 minučių praleidom 3 įvarčius visi varžovų smūgiai į vartus pasibaigė įvarčias. Buvo vienas momentas, kada po Gedvės smūgio kamuolys klastingai atsimušė į žemę prieš varžovų vartininką šis stebuklingai jį atmušė rezultatas galėjo būti 1-1. kelinio pabaigoje varžovai įkalė dar vieną vinį po pirmo kėlinio 0-4. Per pertrauką bandėm užsivesti, tačiau pasiekti tokio užsivedimo kokį turėjo šeimininkai nepavyko. Šie žaidė labai drausmingai ir agresyviai. Sužaidus 15 min. antrame kėlinyje Kalomba nušienavo varžovų puolėją kuris buvo išbėgęs vienas prieš vieną. Teisėjas mus paliko 10 prieš 11, kadangi kito vartininko neturėjom į vartus stojo Gasas. Vartuose jam sekėsi visai neblogai tiesa vieną smūgį už kalnieriaus prasileido. Po baudinio gavom dar vieną. realiausią progą sušvelninti rezultatą turėjo Dainius, kuris pradėjo žaisti priekyje, bet jo smūgis buvo truputėlį netikslus. Taigi 0-6.

Sekmadienį sukaupę paskutines jėgas važiavom į turnyrą Kupiškyje. Noriu padėkoti Tomui Mikšiui kuris sutiko pagelbėti vartuose ir visai neblogai sekėsi. Linui kuris saugojo mūsų dešinį gynybos kraštą. Karoliui kuris pelnė ko gero pirmą įvartį žaisdamas už "senių' komandą. Pralaimėjom abu mačus tiek Ekrano senjorams tiek Kupiškio "Nrjantai". Ketvirtadienį 19 val. vietoj šeštadienio žaisim su Utenos FK 2003 tikėkimės reikalai pasitaisy