KKSC taurė trečiadienis birželio 9 d.

2010 06 10

 Trečiadienį sužaistos paskutinės ir priešpaskutinės KKSC taurės varžybos.

2010 06 09 18 val. Rokiškio KKSC stadionas

Rokiškio "Romuva" - Juodupė 3-0

Įvarčiai: M. Šakalys, K. Gavėnas, Alikas Samoilovas visi "Romuva"

Įspėjimai; Alikas Samoilovas "Romuva" , Skavičius Juodupė

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk.40

 Šiose varžybose sprendėsi visų komandų išskyrus "Cezis" likimas. Nerimastingai varžybų pabaigos laukė "Senjorai", nes Juodupės pralaimėjimo arba lygiųjų atvėju jie lieka už atkrintamųjų borto. "Romuva" išėjo nusiteikusi iškovoti pergalę. Ko siekė Juodupė sunku pasakyti. Lygiosios jiems garantuotų antrą vietą, o pralaimėjimas gali nustumti net į ketvirtą.

 Varžybos prasidėjo labai nervingai. Kai kurie žaidėjai norėjo labiau įspirti varžovui į koją ar kur kitur, o ne į kamuolį. Tik įspėjimais ir pokalbiais teisėjui pavyko aptramdyti aistras aikštėje. Pavojingai atakavo tiek viena tiek kita komanda. Tačiau Juodupės puolėjų dvejetui nesisekė. Giedrių gerai užgynė Ernestas, o Deivis piknaudžiavo netiksliais smūgias. Kai atrodė jog pirmas kėlinys pasibaigs be įvarčių įvyko priešingai. Po kampinio Marius vienu lietimu nukreipė kamuolį į varžovų vartus. "Romuva" įsibveržė į priekį 1-0.

 Antra varžybų pusė vyko pagal panašų scenarijų. Atakavo tai viena, tai kita komanda. Reikia pripažinti, kad "Romuva" turėjo daugiau galimybių pasižymėti. Vien Marius du ar tris sykius buvo išėjęs vienas prieš varžovų vartus. Varžyboms visai artėjant į pabaigą jis dar sykį įsiveržė į varžovų baudos aikštelę šį sykį vietoj smūgio atliko perdavimą, atbėgęs Karolis jį tiksliai pasiuntė į varžovų vartus. Laiko liko vienai atakai, Juodupės futbolininkai kažkodėl atidavė kamuolį priešininkui, šis beveik niekeno nekliudomas nubėgo pusė aikštės ir pelnė įvartį. 3-0 ir finalinis teisėjo švilpukas. Tokios pabaigos Juodupė matyt nesitikėjo. Šis mačas dar sykį įrodė, kad Juodupė namų komanda. Varžybų metu ir po jų vykę ginčai manau tuščias emocijų švaistymas. Per 6 metus kol vyksta turnyras nebuvo atvėjo, kad visi viskuo būtų patenkinti. Nebuvo atvėjo, kad kas nors būtų vietoj kritikos pasiūlęs savo pagalbą. Žaidžiam mėgėjiškai savo malonumui, o teisėjavimo norim aukščiausio lygio.

 Galutinė A grupės lentelė

V.          Komanda           perg.       lyg.     pral.      įvarčiai    taškai

1           CEZIS                3               0        1            +8          9

2.          ROMUVA           2                0        2            - 1          6

3.          ENTUZIASTAI    2                0        2            - 3         6

4.          JUODUPĖ           2               0         2            - 3         6

5.          SENJORAI          1               0         3             -1         3

 Galutinę komandų vietą nulėmė tarpusavio rezultatai. "Romuva", "Entuziastai" ir Juodupė pasidalino po pergalę ir pralaimėjimą. Buvo skaičiuojami tarpusavio mačuose pasiekti įvarčiai. "Romuvos" gavosi plius 1. Entuziastų 0, o Juodupės minus 1.

 2010 06 09 19.15 val. Rokiškio KKSC stadionas

 Rokiškio "Mėgėjai" - Kavoliškis 4-1

Įvarčiai: A. Kublickas -2, G. Sirvydis, R. Žinka visi "Mėgėjai"

D. Folkus Kavoliškis

Teisėjas: G. Fitingov

Žiūrovų sk. 40

 Antrose vakaro varžybose susitiko B grupės lyderiai Kavoliškis ir "Mėgėjai". "Mėgėjų" gretos prieš šias varžybas buvo gerokai praretėjusios, bet tai nesutrukdė jiems pasiekti pergalę. Penktadienio mače tarp "Mėgėjų" ir "Vienybės" spręsis pirmų trijų vietų likimas.