Senjorai ant katastrofos ribos

2010 06 08

 Pirmadienį buvo žaidžiamos KKSC taurės varžybos po kurių paaiškėjo, kad Pandėlys liko už atkrintamųjų varžybų borto. Rokiškio "Cezis" ketvirtfinalyje kovos su "Dinamo".

 2010 06 07 18.00 Rokiškio KKSC stadionas

Rokiškio "Dinamo" - Pandėlys 5-1

 Įvarčiai; K. Baltušis Pandėlys

Dinamo - E. Slabada-1, E. Daunys -2,V. Daunys -2

Teisėjas: G. Fitingov

Žiūrovų sk. 40

 Rokiškio "milicininkų" komanda pagaliau iškovojo pergalę. Tradiciškai "Dinamo" spalvos balta mėlyna, rokiškėnai pasirinko raudoną ir baltą. Tiesa pasakius iš Pandėlio buvo tikimąsi daugiau. Jeigu anksčiau jiems nesisekdavo pulti, tai bent gynyba atrodė pusėtinai. Šiame turnyre nebuvo nei vieno, nei kito. "Dinamo" nuo pat varžybų pradžios iki pabaigos kontroliavo situaciją aikštėje ir pelnytai laimėjo, tuo pačiu žengdami į ketvirtfinalio varžybas.

 2010 06 07 19.00 Juodupės gimnazijos stadionas.

Juodupė - Rokiškio "Entuziastai" 3-1

 Įvarčiai: Deivis -2, G. Lekandra - 1 abu Juodupė

J. Baltušis -1, Entuziastai

Įspėjimai: G. Lekandra - Juodupė

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 20

 Juodupė pasitiko jau antrom varžybom neparuoštu stadionu. Jeigu Juodupė išeis į sekantį etapą jiems ko gero nebus leista žaisti namuose. Varžybos buvo svarbios tiek vienai tiek kitai komandai. "Entuziastai" jau faktiškai turėjo kelelapį į sekantį etapą, tuo tarpu Juodupė, dar ne. Varžybos prasidėjo permainingai, prie aikštės nelygumų pirmieji prisitaikė šeimininkai. Jų puolėjų dvejetas Deividas ir Giedrius pastoviai kėlė grėsmę "Entuziastų" vartams."Entuziastai" pateisino savo pavadinimą žaidė labai "entuziastingai", bet netiksliai, darė per daug klaidų, o jas stengėsi kompensuoti fizine jėga. Dauguma bandymų sustabdyti varžovus buvo nesėkmingi, tuo tarpu Juodupės gynyba buvo be priekaištų. Pirmo kėlinio viduryje krito pirmas įvartis į svečių vartus. Po pertraukos vaizdas aikštėje neikeitė "Entuziastai" rodė daug energijos puldami, bet jų gynėjus "maudė" kontrišpuoliais Juodupės puolėjai. Kėlinio viduryje į svečių vartus krito dar du įvarčiai ir viskas tapo aišku. Kėlinio pabaigoje svečiams visgi pavyko sušvelninti rezultatą.

 2010 06 07 19.30 Rokiškio KKSC stadionas

Rokiškio "Senjorai" - Rokiškio "Cezis" 1-2

Įvarčiai: V. Kazlauskas "Senjorai"

A. Samoilovas iš 9 m. baudinio, A. Kreiza abu "Cezis"

 Teisėjas: E. Ščiuplys

Žiūrovų sk. 60

 Gausiai į stadioną susirinkę žiūrovai išvydo įdomią dvikovą. Šilumininkai po atkaklios kovos palaužė "Senjorus" taip juos pastatydami ant bedugnės krašto. Jeigu trečiadienį 'Romuva" paims bent taškelį iš Juodupės "Senjorai" liks už ketvirtfinalio borto. Šiame turnyre "Senjorai" žaidžia susilpnėję nebėra Gintaro, išvyko Žilvinas, vis nepasijungia Giedrius. Praėjusias metais "Senjorai" irgi nekaip pradėjo varžybas, bet po to įsižaidė ir užėmė 2 vietą. Šiais metais pakartoti praėjusių metų skrydį gali ir nepavykti. Varžybos buvo atkaklios, netrūko pavojingų momentų, kaip visada buvo daug emocijų. Jaunystė įveikė patirtį.