Penktadienio KKSC varžybų apžvalga

2010 06 06

 Penktadienį buvo sužaistos trejos KKSC taurės varžybos. Juodupė žaidė su Senjorais. Pandėlys priimė svečius iš Kavoliškio. Dinamo grūmėsi su Vienybe.

 2010 06 04 18.00 val. Juodupės gimnazijos stadionas

 Juodupė - "Senjorai" 4-2

Įvarčiai: G. Lekandra -2, Skavičius -1, dar vieno įv. aut reikia patikslinti visi Juodupė

S. Mikulėnas - 2 "Senjorai"

Įspėjimai: V. Mikalauskas "Senjorai"

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 30

 Principinių varžovų akistatoje stipresni pasirodė juodupėnai. Jie pirmieji įsiveržė į priekį. Salvijus kaip visada iš auto išlygino rezultatą. Kurijoziškas įvartis, šių metų varžybose tokių netrūksta. Juodupė sėkmingai išnaudojo varžovų klaidas ir pelnė įvarčius kontrišpuoliais. Antrame kėlinyje Salvijui dar sykį buvo pavykę sušvelninti rezultatą, tačiau tai ir viskas ką "Senjorai" nuveikė penktadienio vakarą. Varžybų pabaigoje suklydus Siomai Juodupė įkalė ketvirtą vinį ir nugalėjo 4-2. Turnyrinė situacija šioje grupėje labai įtempta visos komandos turi šansų patekti į ketvertuką, tačiau kažkuriai teks likti 5 vietoje.

 2010 06 04 18.00 val. Pandėlio miesto stadionas

Pandėlys - Kavoliškis 1-6

Įvarčiai: K. Teseckas Pandėlys

M. Veikšys -2, U. Varnas -2, D. Folkus -1, V. Grigorjevas -1.

Teisėjas: E. Ščiuplys

Žiūrovų sk. 30

 Varžybas užtikrintai laimėjo Kavoliškis. Pandėlys pelnė pirmą savo įvartį. Dabar Pandėlys ir Dinamo tarpusavyje aiškinsis kas užims 4 vietą savo grupėje. Tuo tarpu Kavoliškis laimėjo visas tris varžybas. Jiems gali užtekti lygiųjų su "Mėgėjais", kad užimti grupėje pirmą vietą.

 2010 06 04 19.30 val. Rokiškio KKSC stadionas

 Dinamo - Vienybė 2-6

Įvarčiai: E. Slabada- 2 Dinamo

P. Arminas-2, R. Vasiliauskas -2, J. Mažuika -2 visi Vienybė

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 30

 "Dinamo" turėjo ambicijų šiose varžybose pasirodė keli nauji žaidėjai, bet matėsi, kad kamuolys "čiupinėtas" labai seniai. "Vienybė" užtikrintai didino persvarą ir tik mačo pabaigoje prasileido du nebūtinus įvarčius. "Dinamo" entuziazmas blėso su kiekvienu praleistu įvarčiu. Prasidėję barniai dar labiau išryškino komandos ir žaidimo spragas. Objektyviai žiūrint "Dinamo" neturėjo jokių šansų. Visų pirma reikia išmokti apsiginti, o po to bandyti įmušti. Čia viskas buvo daroma atvirkščiai stačia galva puolama į priekį paliekant vartininką likimo valiai. Kaip minėjau Dinamo ir Pandėlys aiškinsis tarpusavyje kam keliauti į atkrintamąsias varžybas.