Prasidėjo KKSC taurės varžybos

2010 05 26

 Trečiadienio vakarą startavo 6 KKSC taurės turnyras. Jame dalyvauja rekordinis komandų skaičius, net 10. Pirmieji į aikštę išbėgo Rokiškio "Romuvos" ir "cezio" komandos.

 2010 05 26 18.00 Rokiškio KKSC stadionas

ROMUVA - CEZIS 4-3

 Įvarčiai: Alikas Samoilovas -1, M. Šakalys -2, K. Gavėnas -1 visi "Romuva"

M. Virbalas, Aleksandras Samoilovas, N. Kaškevičius visi "Cezis"

Teisėjas:E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 40

 Pirmos varžybos pasižymėjo atkalia kova ir kurijoziškais įvarčias. Pirmieji 10 min. į priekį įsiveržė romuviečiai kada suklaidinęs gynėjus įvartį pelnė M. Šakalys. "Cezis" tuoj pat išlygino rezultatą pasižymėjo M. Virbalas. Dar po akimirkos įvartį pelnė Alikas ir išvedė saviškius į priekį. Pirmą kėlinį rezultatu 2-1 laimėjo "Romuva". Antro kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Saška pelnęs įvartį iš kampinio. kurį laiką rezultatas buvo lygus. Kol "Cezio" vartininkas du sykius grubiai suklydo ir "Romuva" išsiveržė į priekį 4-2. Tuo pačiu atsakė "Romuvos" vartininkas jo smūgiuotas kamuolys pataikė į "Cezio" puolėją ir įskriejo į "Romuvos" vartus. Iki varžybų pabaigos buvo likę apie 8 min. "cezis" bandė išgelbėti rungtynes tačiau nesėkmingai.

 Antrosevaržybose suitiko Rokiškio "Vienybė" ir Kavoliškis.

2010 05 26 19.15 val. Rokiškio KKSC stadionas

Vienybė - Kavoliškis 2-3

Įvarčiai: P. Arminas, R. Vasiliauskas abu "Vienybė"

M. Veikšys - 2, D. Folkus abu Kavoliškis

Teisėjas;G. Fitingov

Žiūrovų sk. 40

 Jau pirma Kavoliškio ataka baigėsi įvarčiu. Iš dalies dėl to kalti patys "Vienybės" žaidėjai, nes jie tik šešiese išėjo į aikštelę. Tik kėlinio viduryje "Vienybė" pradėjo rengti pavojingas atakas tuo tapu Kavoliškis užtikrintai gynėsi. Tačiau jiems nepavyko apsiginti nuo taiklaus išlyginamojo R. Vasiliausko smūgio. Antrame kėlinyje Kavoliškis vėl įsiveržė į priekį po D. Folkaus smūgio. "Vienybė" sulaukė septinto žaidėjo ir "uždarė" varžovus jų baudos aikštelėje. P. Arminui pavyko išlyginti rezultatą, tačiau po kelių akimirkų M. Veikšys vėl išvedė savo komandą į priekį. Į aikštę išbėgo, net M. Leika tačiau nei jo, nei kitų pastangos nedavė rezultato. Gerai į "Vienybės" komandą įsiliejo Justas iš Biržų tik gal kiek piknaudžiavo individualias veiksmais. Tuo tarpu Kavoliškis sužaidė labai solidžias varžybas. Pernai nuo "Vienybės" jie buvo prasileidę bene 7 ar 9 įvarčius, o dabar užtikrintai gynėsi ir pavojingai kontratakavo.