Principinėje dvikovoje pasiekta pergalė

2010 05 26

Šaltoką antradienio vakarą į Rokiškio KKSC stadioną susirinkę žiūrovai išvydo antrą mūsų pergalę UAFA pirmenybėse. Rokiškio FK "Pipirini" žaidė atkeltas IV turo varžybas su Kupiškio FK "Narjanta".

2010 05 25 19.30 val Rokiškio KKSC stadionas

Rokiškio FK PIPIRINI - Kupiškio FK NARJANTA 4-0 (1-0)

Mūsiškiams įvarčius pelnė Andrius Prunskus - 2, Marius Šakalys ir Agnius Sadauskas

Teisėjas: S. Juodka Utena

Žiūrovų sk. 50

Galutinis varžybų rezultatas ne visai atspindi įvykius aikštėje. Kaip ir laukta varžybos buvo įtemptos jose viską nulėmė žaidėjų individualus meistriškumas. Mes sugebėjom realizuoti savo progas, tuo tarpu svečiai ne. Labai geras varžybas sužaidė mūsų vartininkas Vitalijus Karpovas.

Prieš varžybas susidūrėm su komandos komplektacijos problemomis. Traumuotą Rolką pakeitė Ernestas ginyboje, o Gedvė žaidė dešniuoju saugu vietoj į egzaminą išvykusio Algio.

Varžybas abi komandos pradėjo atsargiai apie 15 min. vyko kova už iniciatyvą. Pirmieji smūgiai į vartus nebuvo taiklūs, pusė laiko vyko žaidimas vyko aikštėje kitą pusę vaikščiojom kamuolio. Abi komandos darė daug klaidų aikštės viduryje. Pavojingesnius išpuolius pirmieji surengė Rokiškio futbolininkai. Iš pradžiū Agnius smūgiavo šalia vartų, dar po kelių akimirkų Saška gavo kamuolį kairiąjame mūsų atakos krašte tačiau smūgis į vartus nepavyko. Kėlinio viduryje kirito pirmas įvartis į varžovų vartus. Andrius iškrapštė kamuolį iš varžovų gynėjų, aplenkė svečių vartininką ir pelnė pirmą įvartį. Svečių šis įvartis nenustebino jie ir toliau žaidė savo žaidimą stengdamiesi ilgiau kontroliuoti kamuolį. Įsiminė du svečių smūgiai iš pradžių tolimas, kad kamuolys praskriejo virš mūsų vartų ir smūgis galva po kampinio, kad kamuolys atsimušė į mūsų vartų virpstą. Po pirmo kėlinio mes priekyje 1-0.

Antrą kėlinį mums susidarė progos kontratakoms. Vienos iš jų metu Marius aplenkė varžovų gynėją, šis griuvo baudos aikštelėje tikėdamasis pražangos, tačiau teisėjo švilpukui tylint kamuolys antrą sykį iskriejo į varžovų vartų tinklą.

Po šio įvarčio iniciatyva dar labiau perėjo į kupiškėnų rankas. Pavojingos situacijos vis dažniau kildavo prie mūsų vartų. Tačiau arba gelbėdavo Guminis, arba varžovai nepataikydavo į vartus. Kol vaikščiojau ieškoti pamesto kamuolio pražiopsojau trečią mūsų įvartį, kurį po kontrišpuolio pelnė Agnius. Svečiai dar bandė kažką kurti, tačiau Andriaus solo reidas iš savos aikštės pusės ir taiklus smūgis į kairį varžovų vartų kampą palaidojo paskutines "Narjantos" viltis.

Per keturias namų rungtynes iškovojom 2 prgales, pasiekėm lygiąsias ir patyręm vieną pralaimėjimą. Pridėjus bonusinius 2 taškus gaunasi 9 ir bent jau iki šio savaitgalio 1 vieta turnyre. Rezultatas neblogas.  Įdomu kaip seksis žaisti išvykose.