Pirma pergalė

2010 05 15

Gegužės 15 d. Rokiškio KKSC stadione vyko Utenos apskrities III turo varžybos. Šeimininkai Rokiškio FK "Pipirini" susitiko su svečiais iš Švenčionių FK Kūna komanda.

Rokiškio FK "Pipirini" - Švenčionių Fk Kūna 2-0 (2-0)

2010 05 15 12 val.

Įvarčiai 2 min. A. Sadauskas, 45 min. D. Staniulis abu Rokiškio Fk "Pipirini"

Teisėjas A. Rabašauskas Ukmergė

Žiūrovų sk. 50

Varžybas su Švenčionių komanda pradėjom prisimindami skaudų pralaimėjimą praėjusiais metais. Kada po pralaimėjimo Švenčionyse 0-2 daugelis kalbėjo, kad atėjo laikas kabinti "bucus" ant vinies. Mums pergalės šio šeštadienio varžybose reikėjo, kaip oro.

Pirmieji išpuolį surngė svečiai tačiau jau sekanti mūsų ataka pasibaigė įvarčiu. Andrius pabėgo nuo svečių gynėjų ir taikliai perdavė kamuolį Agniui šis jį nukreipė į varžovų vartus. Gera pradžia. Ko gero šis įvartis greičiausias mūsų įvartis per pastaruosius keletą sezonų. Svečiai nepasimetė ir atrodytų grėsusių jiem nemalonumų dėl praleisto greito įvarčio jiems pavyko išvengti. Pirmas kėlinys pasižymėjo daugeliu klaidų tiek iš mūsų tiek iš varžovų pusės. Svečiai turėjo vieną gerą progą po mūsų gynėjų klaidos, kada varžovas iššoko vienas prieš mūsų vartus tačiau jo smūgis buvo netaiklus. Mes irgi turėjom tris geras progas iš pradžių Agnius smūgiavo šalia vartų. Vėliau po Andriaus prasiveržimo ir skersuoto kamuolio niekas nesuskubo jo nukreipti į vartus, kai vartininkas jį neapdairiai atmušo prieš save. Po kampinio prašokus varžovų vartininkui Andriui pritrūko tik kelių centrimetrų, kad nukrepti kamuolį į varžovų vartus. Paskutinė pirmo kėlinio mūsų ataka buvo vėl sėkminga. Po kampinio vėl suklydo varžovų vartininkas Dainius smūgiavo praktiškai į tuščius vartus. Svečių gynėjas dar bandė ištraukti kamuolį tačiau nesėkmingai jį nukreipė į savų vartų tinklą.

Antras kėlinys jau buvo lygus varžovai rengė pavojingus išpuolius mes atsakinėjome kontratakomis. Vienos iš jų metu Agnius smūgiavo visai šalia vartų. Svečiai pelnė įvartį baudos smūgiu tačiau teisėjas jo neužskaitė, nes varžovai nukreipė kamuolį į vartus pažeisdami taisykles. Taigi pasiekta pirma nelengva pergalė.

Po šios pergalės su 6 taškais po 3 varžybų pakilome į antrą turnyrinės lentelės vietą.