Varžybos su Visagino FK Inter AE

2010 05 09

Šeštadienio vakarą Rokiškio FK Pipirini namuose žaidė UAFA II turo varžybas su svečiais iš Visagino. Visagino komanda laikoma pirmenybių favorite, todėl varžybų laukėme su tam tikru nerimu.

Rokiškio FK  "Pipirini" - Visagino FK Inter AE   3-4 (0-3)

Rokiškio KKSC stadionas 18 val.

Teisėjas S. Juodka Utena

Žiūrovų sk. 40

Varžybas geriau pradėjo svečiai jiems geriau sekėsi kontroliuoti kamuolį rengti pavojingesnes atakas. Nesužaidus ir 10 min. į mūsų vartus krito pirmas įvartis. Neatidžiai sužaidus gynėjams priešininkų puolėjas įsiveržė kairiuoju kraštu į mūsų baudos aikštelę ir taikliu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešnį vartų kampą. Mūsiškiai dar labiau sutriko po kelių akimirkų krito antras įvartis. Jį svečiai pelnė taikliai smūgiuodami iš mūsų baudos aikštelės. Kurį laiką žaidimas apsiramino ir išsilygino svečiai pradėjo žaisti lėčiau. Mums pavyko surengti vieną pavojingesnį išpuolį. Tačiau praleidom dar vieną įvartį, kurį po skersuoto smūgio jam prariedėjus visą baudos aikštelę pelnė varžovų puolėjas. 0-3 pakvipo sutriuškinimu. Bene realiausią progą pirmame kėlinyje turėjom kai Andrius mušė baudos smūgį ir kamuolys pralėkė visai šalia vartų.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė, dabar jau mes kontroliavom situaciją aikštelėje. Prasidėjęs lietus atnešė ir pirmą įvartį į svečių vartus. Po sumaišties varžovų baudos aikštelėje įvartį pelnė Andrius. Atakos į svečių vartus ritosi viena po kitos. Pastarieji mūsiškius stabdė pražangomis ir užsidirbo 3 geltonas korteles. Ypač aktyviai žaidė Andrius kuris draskė varžovų gynybą kairiame krašte. Turėjom dvi šimtaprocentes progas. Pirmu atvėju niekas neuždarė skersuoto kamuolio iš kairės pusės. Antrą sykį Marius vietoj to, kad permesti kamuolį per neapdairiai išbėgusį varžovų vartininką bandė jį perduoti komandos draugui. Vėl pasikartojo sena taisyklė gavom įvartį į savus vartus. Po varžovų pakelto kamuolio į mūsų baudos aikštelę, nei gynėjai, nei vartininkas nesuskubo prie kamuolio ir varžovai iš arti pelnė įvartį. Visa laimė, kad kovojom iki galo. Andrius pelnė dar vieną įvartį prasiveržęs kairiuoju kraštu ir pergudravęs varžovų vartininką. Po Gedvės aukšto perdavimo į baudos aikštelę Agnius vienu lietimu pelno trečią mūsų įvartį ir lieka žaisti apie 5 minutes. Gedvė smūgiuoja praktiškai iš vidurio vartininkas vos sugraibo šlapią kamuolį. Dar bandom kažką sukurti tačiau nebeužtenka laiko. Pralaimėta 3-4. Aišku gala, kad antras iš eilės varžybas nepasiseka. Tikėkim, kad trečias kartas nemeluos.

Šį sykį turėjom tik vieną žmogų ant keitimo vėl kažkur prapuolė jaunimas. Eilinį sykį nesulaukėm Guminio? Meistras atvarė tik antro kėlinio pabaigoje po darbo ( reikėtų imti pavyzdį ).