Piromose čempionato varžybose kovingos lygiosios

2010 05 01

 Lietuvai švenčiant Gegužės - 1, startavo UAFA čempionatas. Pirmose naujo sezono varžybose Rokiškio FK "Pipirini" namuose žaidė su svečiais iš Ignalinos.

ROKIŠKIO FK PIPIRINI - FSK IGNALINA 3-3

2010 05 01 Rokiškio KKSC stadionas

Teisėjas A. Rabašauskas

Žiūrovų sk. 30

 Šeštadienis Rokiškyje buvo kupinas varžybų. Sporto centro salėje vyko rajono krepšinio pirmenybių finalai, "Romuvos" gimnazijoje respublikinės jėgos trikovės varžybos, o miesto stadione Utenos apskrities pirmo turo rungtynės.

 Rokiškio FK "Pipirini" kovojo su Ignalinos miesto komanda. Praėjusių metų pirmenybėse Ignalinos komandą buvo pavykę įveikti. Tos varžybos gavo "Jūrų mūšio" pavadinimą ir pasibaigė 2-0 rokiškėnų naudai. Šio šeštadienio varžybos buvo nemažiau įdomios. Rokiškio FK "Pipirini" į kovą stojo gerokai pasikeitusia sudėtimi negu ankstesniais metais. Visų pirma komandą paildė 4 nauji žaidėjai iš Panevėžio SK Atomas klubo. Šį sykį nerungtyniavo nei vienas Rokiškio ledo ritulio klubo atstovas į komandą buvo įtraukti jaunimo komandos žaidėjai.

 Varžybos prasidėjo labai permainingai, nei vienai komandai nesisekė užvaldyti aikštės vidurio ir perimti iniciatyvą. Pirmieji prie aikštės nelygumų prisitaikė svečiai. Jiems ilgiau ir geriau sekėsi kontroliuoti kamuolį, kurti atakas. Mūsų komanda stengėsi atsakinėti greitomis kontratakomis. Pirmame kėlinyje labai daug pavojingų momentų nebuvo. Įsiminė dvi mūsiškių atakos kada labai patogiose situacijose buvo atsidūręs M. Gasiūnas tačiau pirmu atvėju jis smūgiavo šalia vartų, o antrą sykį po Gedido perdavimo iš krašto jo galva smūgiuotas kamuolys pataikė tiesiai į vartininką. Svečiai irgi surengė du pavojingus išpuolius. Iš pradžių vartus išgelbėjo Kalomba sėkmingai atrėmęs išpuolį vienas prieš vieną. Šiek tiek vėliau priešininkų iš maždaug 20 metrų smūgiuotas kamuolys pralėke visai šalia mūsų vartų "devyniukės".

 Antrame kėlinyje mums teko žaisti pavėjui, todėl vylėmės jog bus lengviau kontroliuoti kamuolį. Sužaidus apie 5 min. į mūsų vartus krito pirmas įvartis. Po nesusipratimo baudos aikštelėje svečių puolėjas maždaug iš 13 m. nuginklavo mūsų vartininką. Praėjus dar penkioms minutėms jau džiaugemės mes, nubėgęs pusę aikštelės ir apėjęs kelis varžovų gynėjus išlyginamajį įvartį pelnė Andrius. Jau lengviau 1-1. Žaidimas darėsi vis atviresnis mūsų atakos vis pavojingesnės. Po aštraus perdavimo į kairį kraštą vienas prieš varžovų vartus iššoko Agnius ir rezultatas tapo 2-1 mūsų naudai. Apie 10 min. vyko lygi kova, kol šalia mūsų baudos aikštelės įvyko kažkokia neaiški pražanga. Lyg ir atrodė, kad varžovas sužaidė ranka. Iki vartų buvo apie 18 metrų. Ilgai rikiavom sienelę, kuždėjo bloga nuojauta, kad kažkas bus. Varžovų smūgis ir kamuolys neaiškia trajektorija skrieja į mūsų vartus rezultatas vėl tapo lygus 2-2. Visa laimė, kad nenuleidom rankų ir po vieno atakos iš dešnio krašto Marius gavo puikų perdavimą baudos aikštelės centre ir taikliu smūgiu pelnė įvartį. Iki varžybų pabaigos buvo likę apie 10 min. Varžovai sutriko nieko pavojingo nekūrė. Avirkščiai mūsų atakos buvo labiau pavojingos. po vieno iš kampinių Gedvei pritrūko tik cenimetrų, kad nukreipti kamuolį į varžovų vartus. Andriaus baudos smūgis iš 30 metrų ir svečių vartininkas vargais negalais atmuša kamuolį į kampinį. Kai teisėjas paskelbė, kad liko žaisti minutę įvyko tragedija. Varžovų žaidėjas paėmęs kamuolį prie vidurio linijos nusivarė jį iki mūsų baudos aikštelės ir smūgiavo tiesiai į dešnį vartų kampą. Su šiuo įvarčiu pasibaigė varžybos. Jeigu ne šis nelemtas įvartis galėjom švęsti pirmą pergalę, o dabar deja tik lygiąsias. Pergalė išsprūdo iš rankų. Verta pripažinti, kad varžovai atrodė daug geriau negu pernai metų dvikovoje. Galima konstatuoti, kad lygių varžovų grumtynėse pasiektos kovingos lygiosios. Noriu padėkoti visiems žaidusiems ir dalyvavusiems šiose varžybose, jeigu išlaikysim tokią kovinę dvasią pergalių bus. Gal būt pavyks suburti darnų kolektyvą ko taip tikiuosi jau penkerius metus. 

 Mūsų sudėtis: R. Arminas, R. Blažys, L. Navickas, R. Vilkickis, E. Malcius, M. Kučys, D. Staniulis, A. Kublickas, Alikas Samoilovas, Aleksandras Samoilovas, A. Prunskus, G. Sirvydis, K. Gavėnas, E. Geidanas, M. Gasiūnas, A. Sadauskas, M. Šakalys, P. Arminas.