Finišavo 2023/24 m. salės futbolo sezonas

2024 04 11

Praėjusį šventinį savaitgalį finišavo salės futbolo sezonas. Šį sykį jį užbaigėme tikrai pakilia nata. Iš pradžių jaunųjų U11 futbolininkų komanda FMK Lituanica Rokiškis Utenos apskrities salės futbolo pirmenybėse iškovojo antrą vietą. Vaikai iš viso iškovojo 11 pergalių, patyrė 2 pralaimėjimus ir pasiekė vienas lygiąsias. Iš viso surinkome 34 taškus ir tik 2 atsilikome nuo 1 vietą iškovojusios Ignalinos komandos. Mūsų geriausi žaidėjai Adas Matešiūnas ir Eimantas Kublickas, bet šį sykį visi vaikai labai stengėsi ir buvome tikra komanda.

Kovo 30 d. zarasuose finišavo tradicinis SC taurės turnyras. Pusfinalyje teko varžytis su Visagino Inter veteranų" komanda. Varžybos gavosi labai atkaklios. Iš pradžių vedėme mes 4-0, vėliau varžovai sušvelnino iki 4-3. Pavyko atsilaikyti ir laimėjome 6-4. Finale laukė Zarasų "Liepsna" pasistiprinusi žaidėjais iš Utenos. Varžybų laikas neišaiškino nugalėtojų. Baudinių serijoje tikslesni buvome mes ir iškovojome pergalę ir čempionų vardus rezultatu 2-1.

Mūsų geriausi žaidėjai. Mutis, Rionkė, danielius. Na bet ir visi kiti malačiai.