II ir III salės futbolo pirmenybių turai

2021 12 22

No description available.

Toliau tesiasi UAFF salės futbolo pirmenybės. Rokiškio futbolo komanda II ture susitiko su šių varžybų šeimininkas Molėtų futbolininkais. Varžybas rezultatu 4-0 laimėjo rokiškėnai. Mūsų įvarčius pelnė: Alikas -2, Renatas ir Matas po 1.

Praėjusį savaitgalį Molėtuose įvyko klasikinis derbis tarp Rokiškio ir Kupiškio futbolininkų. Kupiškėnai šiam turnyrui surinko pajėgią komandą kuri laimėjo dvi pirmas varžybas, tačiau derbis yra derbis ir čia gali laimėti bet kas. Pirmas kėlinys priklausė kupiškėnams jie rengė daugiau ir pavojingesnių atakų. Kartais gelbėjo Mutis, kartais gynėjai, o kartais patys Narjantos žaidėjai suklysdavo. Antras kėlinys buvo mūsų, nors pirmieji prasileidome po Luko klaidos savoje aikštės pusėje. Plius Vaidas gavo skausmingą traumą ir atrodė reikalai krypsta į blogąją pusę. Gerai, kad po kelių akimirkų tas pats Lukas ištaisė savo klaidą pelnydamas įvartį iš aštraus kampo. Dar po kelių akimirkų puikiai sužaidė Andrius ir Alikas kas lėmė dar vieną mūsų įvartį. Varžovai bandė gelbėtis žaisdami penkiese prieš keturis. Mindaugas privalėjo uždaryti varžybas, bet nepasisekė, todėl teko gintis iki pat varžybų pabaigos. Gerai, kad kupiškėnams nelabai sekėsi ši jų taktika ir didelių grėsmių prie mūsų vartų nekilo. Taigi pasiekta sunki pergalė. Mūsų įvarčiai priklauso Lukui ir Alikui.