Apie futbolo turnyrą www.zarasai.lt

2010 04 16

Sporto apžvalga

FUTBOLAS. Balandžio 11 d. žemės ūkio mokyklos sporto salėje baigėsi atviros Zarasų rajono salės futbolo pirmenybėse, kuriose šiemet dalyvavo aštuonios komandos. Jau tapo gražia tradicija, kad šiose varžybose dalyvauja ne tik zarasiškiai, bet ir svečiai iš artimiausių rajonų bei Daugpilio miesto.
Deja, visos prizinės vietos šiemet atiteko svečiams. Geriausiai iš zarasiškių žaidusi komanda ,,Liepsna“ ketvirtfinalyje po pratęsimo rezultatu 1:3 pralaimėjo Rokiškio ,,Pipirini“ futbolininkams, kurie tapo trečios vietos laimėtojais mažajame finale rezultatu 7:3 nugalėję Daugpilio miesto ,,Gadiba“ komandą.
Didžiajame finale Utenos futbolo klubas rezultatu 6:1 įveikė praėjusių metų šių varžybų nugalėtojus ,,Dalberos“ futbolininkus. Komandos prizininkės apdovanotos Zarasų sporto centro atitinkamo laipsnio diplomais, medaliais ir taurėmis. Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Kęstutis Vaškelis (,,Utenos FK“) ir geriausias vartininkas R. Arminas (Rokiškio ,,Pipirini“) apdovanoti UAB ,,Dalbera“ atminimo prizais.
Arūnas Zavackas
P.s. nuotrauka neįsikelia