Pirmas blynas prisvilo

2021 06 01

 Pagaliau startavo 2021 m. futbolo sezonas ir mums. Prasidėjo jis dvikova LFF III lygos pirmenybėse su nauja komanda. Debiutantai FK Dembava išsivežė pergalę minimaliu rezultatu.

 Atrodo klubo prezidento prašymas, kad bus reikalingas maksimalus susitelkimas viso sezono metu pasiekė ne visas ausis. Susitelikimas ne tik futbolo aikštėje bet ir visuose kituose reikaluose. Tikiuosi tai kas vyko praėjusią savaitę daugiau nepasikartos. Jeigu norim žaisti futbolą būkim malonūs pasiruoškime tam. Taip kaip buvo anksčiau, kad ateinu paspardau kamuolį ir viso gero tikrai nebebus. Niekas nieko dėl mūsų nedarys laikas jau būtų suvokti daug metų kartojimas tiesas. 

  Kol mūsiškai rinkosi iš visų pakampių pamiršę, kad į varžybas atvykstame prieš valandą svečiai jau plušėjo aikštėje tuo parodydami savo kėslų rimtumą. Taigi į aikštę žengėme iš esmės varžyboms nepasiruošę. Gali būti, kad tai buvo susiję su ilga pertrauka ir nedalyvavimu didžiojo futbolo varžybose. 

 Kad bus sudėtinga viso sezono metu irgi parodė šios varžybos. Pagrindiniai žaidėjai atvykę po išvakarėse buvusių varžybų dviejų kėlinių ištempti negalės, pagalba nuo suolo kol kas irgi per menka, bet kitos išeities nebus teks daugiau kliautis jaunimu. Jaunieji žaidėjai kalnų nenuvertė, bet ir nieko nepagadino, o Brolio debiutas netgi labai mums padėjo, nes susitraumavus Mučiui galėjom iš viso likti be vartininko. 

 Pačios varžybos buvo labai klampios daug dvikovų, daug kovos dėl aukštų kamuolių, daug pražangų. Mums ryškiai pritrūko ramybės ir užtikrintumo ginantis, bei aštrumo puolime. Varžovai kaip ir nieko ypatingo nerodė, bet savo šanselį išnaudojo. Pašalinus iš aikštės Luką galimybės iškovoti bent tašką dar labiau sumažėjo. 

 Kol kas klausimų daugiau negu atsakymų. Laiko biedavoti nėra jau šį šeštadienį laukia nauja dvikova ir paprasta tikrai nebus.

https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/sportas/rokikio-futbolo-klubas-avjo-aidimu-taiau-vienos-klaidos-kaina-buvo-didel-foto-video