Rokiškio senjorai baigė UAFF pirmenybes

2019 10 17

Savaitgalį Visagine finišavo 2019 m. UAFF senjorų pirmenybės. Mūsų komanda prieš paskutinį turą su 3 taškais rikiavosi paskutinėje 6 vietoje.

Į paskutinį turą surinkom gan egzotišką sudėtį. Vartuose pozicijas užėmė Banginis. Iš Šiaulių atvyko Zenius jau senokai bežaidęs už tėviškės senjorus. Iš Vilniaus šį sykį buvo tik Rolka na ir svarbiausias sugrįžimas Raimundžio gal po kokių 3-4 metų pertraukos.

Pirmose varžybose su Anykščiais pirmi prasileidome, tačiau jautėme, kad varžovus galime nugalėti. Antrame kėlinyje pavyko ne tik išlyginti bet ir persverti rezultatą 3-1. Varžybose su Molėtų senjorais sprendėsi galutinė mūsų vieta. Laimim 4 vieta, lygiosios 5 pralaimėjimas 6. Varžybas užtikrintai laimėjome 3-0 ir kiek netikėtai užėmėme 4 vietą galutinėje įskaitoje.

Artėja salės futbolo varžybos Rokiškio senjorai neplanuoja jose dalyvauti.