Du skaudūs pralaimėjimai

2019 07 19

 Pats atostogų įkarštis, tačiau futbolo gyvenimas nesustoja, o tik kuriam laikui aprimsta.

 Per paskutines dvi savaites sužaistos dvi svarbios varžybos PAFF pirmenybėse. Ir toliau iš Panevėžio sugrįžtame su 0 taškų. Šį sykį pralaimėta Fokusui 1-5. Varžybų neteko matyti, bet rezultatas nustebino, net su Atomu ir Baltic jis atrodė padoresnis.

 Trečiadienį Rokiškyje vyko dar vienos labai svarbios varžybos šį sykį su FK 2000 iš Panevėžio. Varžybos po atkaklios kovos pralaimėtos 1-2.

 Pirmas kaltininkas Meistryla dar prieš varžybas pradėjęs "karksėti", kad pralaimėsim. Kova buvo lygi laimėti galėjo tiek vieni tiek kiti. Pirmą įvartį prasileidom nuo Gedvės galvos kai įvyko nesusikalbėjimas su vartininku. Antras krito antro kėlinio pradžioje. rezultatą pavyko sušvelninti ir netgi varžovai neteko vieno žaidėjo, tačiau lemiamo šturmo taip ir neįvyko. Geriausią progą turbūt turėjo Alikas, bet smūgis iš aštraus kampo lėkė virš vartų. keletą sykių varžovus gelbėjo vartininkas.

 Varžybų pabaigoje varžovai pradėjo kelti "kipešus" dėl teisėjavimo. kai teisėjauja vietinis teisėjas visada atrodo, kad jis švilpia užsavus. Dėl raudonos kortelės patys kalti, kad nesugeba laikyti liežiuvo už dantų, na o pridėtos 3 minutės prie pagrindinio laiko ar čia daug, ar mažai?

 Kokios mūsų problemos? Stringa puolimas per 2 varžybas 2 įvarčiai tikrai mažai. Per ilgai užtrunkame išeidami iš gynybos į puolimą. Trūksta greičio priimant sprendimus arba jie priimami neteisingi. sekančios varžybos Panevėžyje.