Savaitgalio varžybų apžvalga (Vilnius)

2010 04 12

Kaip reta gausus įvykių praėjęs savaitgalis. Pagal iškovotus komandos titulus ko gero šauniausias per visus metus.

Šeštadienį klubo laukė du turnyrai FK "Tukanas" organizuojamas velykinis turnyras Vilniuje ir Zarasų salės futbolo rajono pirmenybių ketvirtfinalis. Vyresni žaidėjai vyko pas senus pažystamus į Vilnių, tuo tarpu jaunimas vadovaujamas Virgio į Zarasus. Iš pradžių keletas minčių apie varžybas Vilniuje.

Sostinė pasitiko lietumi, bet lietus mums paprastai geras oras. Turnyre pareiškė norą dalyvauti 9 komandos jos buvo suskirstytos į 3 pogrupius po 3 komandas. Į mūsų pogrupį pateko Vilniaus savivaldybės komanda ir komanda "Pilk" apie kurią nieko nebuvom girdėję. Pirmoje dvikovoje reikėjo teigiamo rezultato, nes tik dvi komandos iš grupės patenka į kitą etapą. "Pilk" išėjo į aikštę nusiteikę labai rimtai pusė kėlinio vyko apyligė kova, kol mes pelnėm įvartį. Po to dar vieną. Po pertraukėlės pridėjom du ir garantavom vietą kitame etape, nes varžovai pirmas varžybas sužaidė 3-3. Kitoje dvikovoje su Vikrida po pirmo kėlinio ir vėl buvom priekyje. Tačiau varžovai įkabino du balionus ir išlygino rezultatą.  Reikia pasakyti, kad žaidėm mums neįprastu 6 žaidėjų variantu, o Kalombai nespėjus grįžti iš Vokietijos vartus turėjo ginti Liudas. Varžybų pabaigoje pelnėm du įvarčius iš šventėm antrą pergalę. Kas bus mūsų varžovais pusfinalyje sprendėsi Žalgirio senjorų ir Horman dvikovoje. Senjorai įsiveržė į priekį po dviejų superinių Sukristovo "pasų" ir atrodė, kad teks kautis su legendinias žalgiriečiais. Tačiau Horman varžybų pabaigoje pelnė du įvarčius ir išplėšė lygiąsias. Varžybos su Horman mums suiklostė sėkmingai laimėta 4-0. Reikia pasakyti, kad šiose varžybose pelnėm paskutinius savo įvarčius. Be mūsų į finalinį trejetą pateko šeimininkai FK Tukanas ir Relax. Laukė dvi iš eilės varžybos. Su Tukanu turėjom pranašumą, bet jo nerelizavom. Varžybų pabaigoje jau varžovai nepataikė į tuščius vartus. Lygiosios 0-0. Su Relax kovėmės iš paskutinių jėgų abi komandos turėjo progų, bet nei vieni, nei kiti įvarčių nepelnė. Pabaigoje tiek nusivarėm, kad daugeliui pradėjo traukti kojų raumenis. Paskutinėse varžybose tarp FK Tukanas ir Relax sprendėsi galutinių vietų dalybos. Varžybas kaip ir planavom 2-0 laimėjo Relax, taigi likom antroje vietoje iki pirmos pritrūko vieno taiklaus smūgio. Varžybas pradėję 11 val. baigėm 19 val. Po varžybų visosm komandoms buvo įteiktos taurės. Uždarymas vyko Romo pirtyje šalia Vilniaus. Vėl laukė įspūdingas vaišių stalas su 5 karštais patiekalais ir t.t. 22 val. pajudėjom link namų, Rokiškį atstovauti liko Meistras apie jo naktinius nuotykius atskira epopėja.

FK Tukanas velykinės taurės batalijose dalyvavo Erikas, Rimšė, Gedvė, Andrius, Saška, Liudas, Meistras ir Rolka.