Pirmas turas nesėkmingas

2019 05 27

Savaitgalį Rokiškyje startavo UAFF pirmenybės 7 prieš 7

Šeštadienį Rokiškio KKSC stadione įvyko UAFF pirmenybių I turo varžybos. Šiais metais jose užsiregistravo dalyvauti 6 komandos, o tai dvejomis mažiau negu pernai. Pagal turnyro reglamentą visos komandos sužais tarpusavyje po 2 sykius, o po to išsiaiškins kas stipriausias pusfinalio ir finalo rungtynėse.

I turas ypatingų staigmenų nepateikė nebent tai, kad abi Rokiškio komandos liko be pergalių, tačiau apie viską nuo pradžių.

Pirmieji į aikštę žengė Rokiškio SK Entuziastai ir FK Anykščių futbolininkai. Sunkią, bet pelnytą pergalę šventė anykštėnai. Jų puolėjams pavyko nuginkluoti rokiškėnų vartininką tuo tarpu Anykščių vartai išliko „sausi“ visų varžybų metu.

SK Entuziastai – FK Anykščiai 0-2. Įvarčius pelnė: I. Šiaučiulis (FK Anykščiai) – 2

Kitoje aikštelėje kovėsi Rokiškio FC Tornado ir Zarasų „Liepsna“. Pirmą kėlinį laimėjo zarasiškiai rezultatu 1-0. Po pertraukos jaunieji rokiškėnai išlygino rezultatą, tačiau klaidos gynyboje nulėmė „Liepsnos“ pergalę rezultatu 3-1.

FC Tornado – FK Liepsna 1-3. Įvarčius pelnė T. Lukštaraupis (FC Tornado) -1, R. Jusys-2, J. Taločka-1 (abu FK Liepsna)

Po nedidelės pertraukėlės FC Tornado stojo į kovą su FK Anykščiais. Anykštėnai tiesiog „subombardavo“ tornadiečių vartus. Sužaidus 10 min. svečiai pirmavo rezultatu 4-0. Varžybas užtikrintai laimėjo svečiai 5-2.

FC Tornado – FK Anykščiai 2-5. Įvarčius pelnė: V. Bulavas -1, T. Lukštaraupis-1 (abu FC Tornado), D. Šaučiūnas-2, M. Pesliakas-1, I. Šaučiulis-1, G. Mackevičius-1 (visi FK Anykščiai)

Kitoje aikštėje susikovė Utenos FK 2003 ir FC Narjanta iš Kupiškio. Rimtų kautynių tiesą pasakius nesigavo Uteniškiai „nušlavė“ varžovus rezultatu 8-1.

FK 2003 – FC Narjanta 8-1. Įvarčius pelnė K. Vaškelis - 4, E. Kairys -1, D. Drebulis-1, S. Auškalnis-1, L. Raslanas-1 (visi FK 2003). N. Starkus-1 (FC Narjanta).

Dvi paskutinės varžybos šeštadienį buvo bene įdomiausios. FC Narjanta tik po atkaklios kovos palaužė FK Liepsną. Varžybose buvo daug emocijų ypač iš zarasiškių pusės tik deja tos emocijos nedavė apčiuopiamo rezultato.

FC Narjanta – FK Liepsna 4-1. Įvarčius pelnė N. Starkus -3, A. Navickas-1 ( abu FC Narjanta), D.Zamatajev -1 (FC Liepsna)

Bene įdomiausia dvikova vyko tarp SK Entuziastų ir FK 2003 komandų. Utenos komanda nuo pat pradžių „prispaudė“ Entuziastus prie jų vartų. Tačiau pirmas įvartis krito į FK 2003 komandos vartus. Po kelių akimirkų Entuziastai jau pirmavo 3-0. Antrame kėlinyje uteniškiai dar labiau suaktyvino žaidimą ir Entuziastų gynyba pradėjo „trūkinėti‘. FK 2003 atseikėjo varžovams net 6 įvarčius ir iš varžybų išėjo aukštai pakelta galva.

SK Entuziastai – FK 2003 3-6. Įvarčius pelnė R. Giriūnas-2, T. Juodelis-1 (abu SK Entuziastai), E. Kairys-3, K. Vaškelis-1, S. Auškalnis-1, L. Raslanas-1 (visi FK 2003).

Taigi po pirmų dviejų varžybų be nuostolių FK 2003 ir FK Anykščiai. Tuo tarpu rokiškėnams reikės antrame ture labai pasitempti.  Sekantis turas planuojamas birželio 8 d. Anykščiuose.