Rajono futbolo pirmenybės - penktadienis

2018 08 18

Penktadienį toliau vyko futbolo pirmenybės įvyko du mačai.

Pirmieji į aikštę išbėgo Senjorai ir co., bei Entuziastai. Pas Senjorus į komandą sugrįžo Meistras. Ne visiems šis variantas patiko, tačiau "meistras" nebūtų "meistras" jeigu būtų kitaip. Entuziastai šį sykį irgi buvo "aptrupėję". Pirmas kėlinys praėjo be ypatingų momentų. Entuziastai žaidė nuo gynybos o Senjorams ir co. nesisekė užpulti. Antrame kėlinyje Senjorai pergrupavo jėgas ir co. išėjo į priekį, o senimas atsitraukė į gynybą. Atakos darėsi vis aštresnės. Po baudinio prie Entuziastų vartų Gedvė pralaužė ir sienelę ir vartininką. Dar po kelių akimirkų Rimšė pasinaudojęs vartininko klaida pasiuntė kamuolį į tuščius Entuziastų vartus, o reikalus užbaigė Alikas 3-0. Entuziastai kol kas buksuoja.

Antrose varžybose susitiko nauja komanda pavadinimu "Sena šaika" ir FC Tornado. Kamandose daug pažystamų veidų, o tarp draugų dažnai būna pačios įtempčiausios kovos. Pirmieji į priekį įsiveržė Sena šaika, Tornado išlygino. Prieš pirmo kėlinio pabaigą Sena šaika vėl priekyje. Antrame kėlinyje jau spurtuoja Tornado ir persveria rezultatą, tačiau persvaros neišlaiko ir permaininga ir rezultatyvi dvikova pasibaigia lygiosiomis 3-3.

Rungtynių statistika:

Senjorai ir co. - Entuziastai 3-0

Įvarčiai: Gedvidas Sirvydis, Rimas Janiūnas, Alikas Samoilovas visi senjorai ir co.