"Narjantos" taurėje iškovota 2 vieta

2010 03 28

 Kovo 27 d. Kupiškyje vyko salės futbolo varžybų FK "Narjanta" taurei laimėti finalinės varžybos. Į Kupiškį išvyko 11 mūsų komandos žaidėjų. Sudėtis nebuvo optimali, bet iš Vilniaus atvyko Rolka, turėjom net du vartų sargus. Pusfinalyje teko žaisti su Utenos "Auto - 1 Logistics" komanda. Visi supratome, kad tai mums lemiamos varžybos, nes pralaimėjus pusfinalį paprastai nesiseka ir varžybos dėl 3 vietos. Žaidėjų labai nuteikinėti ir nereikėjo visi suprato varžybų reikšmę.

 Varžybos prasidėjo mums sėkmingai jau varžybų pradžioje pelnėm keletą lengvų įvarčių ir atitrūkom 4-0. Sėkmingai vartus atakavo Žilvinas. Po pirmo kėlinio buvom priekyje 5-1. Antrame kėlinyje varžovai pradėjo mus rimtai spausti, tačiau sužaidus 5 minutes Žilvei pavyko dar vienas smūgis iš aštraus kampo ir rezultatas tapo 6-1. Varžybos galima sakyti buvo laimėtos. Varžovai pakeitė vartininką aikštės žaidėju. Desperatiškas žingsnis kuris davė rezultatą žaidžaint Rokiškyje čia nepasiteisino. Dar du lengvi mūsų įvarčiai kontratakose ir tik vienas į mūsų vartus. Finalinis teisėjo Sauliaus Vilniškio švilpukas užfiksavo užtikrintą, gal kiek per lengvą pergalę rezultatu 8-2. Nesulaikomas šiose varžybose buvo Žilvinas Drėgva pelnęs 5 įvarčius, kaip visada vieną pridėjo mūsų vartininkas Vitalijus.

 Kitame pusfinalyje kova buvo kur kas inirtingesnė. Kupiškėnai tik po labai atkaklios kovos rezultatu 3-2 palaužė Anykščių FSK komandą. Anykštėnai liko nepatenkinti šių varžybų teisėjavimu.

 Varžybose dėl 3 vietos Anykščių FSK nugalėjo Utenos komandą rezultatu 6-3.

 Finalinėje dvikovoje susitiko seni pažystami Kupiškio "Narjanta" ir Rokiškio FK "Pipirini". Pirmą kėlinį abi komandos žaidė atsargiai visą dėmesį skirdamos gynybai. Kėlinio viduryje mums pasisekė surengti rezultatyvią ataką ir po tolimo Gedvės smūgio įsiveržėm į priekį. Po to turėjom dar dvi geras atakas. Pirmu atvėju kamuolys pataikė į virpstą, antru puikiai sužaidė šeimininkų vartininkas. Tuo tarpu kupiškėnai pelnė du lengvus įvarčius. Susidūrus mūsų žaidėjams aikštės vidurį du šeimininkų žaidėjai įsiveržė prieš mūsų vartininką ir jį nuginklavo. O antą įvartį šeimininkai pelnė po kelių rikošetų prie mūsų vartų. Po pirmo kėlinio atsilikome 1-2. Iki antro kėlinio vidurio dar bandėm kažką padaryti ir pralaužti kupiškėnų gynybą. Nepasiekus pelnyti įvarčio ir išeikvojus daug jėgų kėlinio pabaigoje praleidom 3 įvarčius į savus vartus. "Narjanta" ir šį sykį buvo pranašesnė 5-1.

 Po varžybų vykusioje uždarymo ceremonijoje mūsų komandai buvo įteikta taurė už antrą vietą, žaidėjams medaliai, o Gedvidas Sirvydis pripažintas geriausiu mūsų komandos žaidėju. Šį sykį visi kovojom kaip komanda.

Žaidėjai "Narjantos" turnyre iškovoję 2 vietą;

R. Arminas, V. Karpovas, E. Gaigalas, G. Sirvydis, Aleksandras Samoilovas, Alikas Samoilovas, L. Navickas, R. Blažys, D. Silickas, Ž. Drėgva, V. Mikalauskas. Vakar nežaidė, bet rungtyniavo grupės varžybose: A. Prunskus, M. Mikėnas, M. Leika, E. Matiukas ir kt.

 Artimiausi planai antradienį daryti pirmą treniruotę lauke jei nereiks važiuoti į Zarasus. Laiką patikslinsiu.