Į kovą įsitraukė Juodupė

2017 08 17

Kai Lietuva šventė žolines toliau vyko rajono futbolo pirmenybės. Į kovą stojo Juodupės komanda. Jų varžovai pergalę pirmame ture iškovoję Senjorai. Juodupė surinko beveik optimalią sudėtį tuo tarpu Senjorai neturėjo nei vieno šiek tiek jaunesnio veido savo gretose. Iniciatyva visų varžybų metu priklausė Juodupei, senjorai stengėsi kontratakuoti. Pirmas įvartis į Senjorų vartus krito po laisvo smūgio prie senjorų vartų. Juodupės žaidėjas sušaudė "kiaurą kaip rėtis" senjorų sienelę. Dar po kelių akimirkų pasinaudoję senjorų klaida Juodupės žaidėjai pelnė antrą įvartį. Senjorai turėjo dvi superines progas pakeisti rezultatą, tačiau, nei viena nepasinaudojo. Antrame kėlinyje situacija nepasikeitė taigi Juodupė švenčia pirmą pergalę.

Rungtynių statistika: Senjorai - Juodupė 0-2. Įvarčius pelnė Juodupės žaidėjai Ernestas Trukšnys ir Giedrius Lekandra. Įspėti E.Trukšnys ir R.Semėnas abu Juodupė

Trečiadienio vakarą Juodupė žaidė antras varžybas jų varžovais buvo SK Entuziastai. Kaip po varžybų sakė vienas iš Juodupės lyderių G.Lekandra tai sunkiausios varžybos Rokiškio pirmenybėse, nes visada emocijos liejasi per kraštus. Ne išimtis buvo ir pastarosios rungtynės. Varžybos vyko labai intensyviai nuo jų pradžios iki pabaigos ir pasibaigė ko gero objektyviu rezultatu 2-2.Pirmieji įvartį pelnė Entuziastai kada pasinaudojęs Juodupės vartininko klaida pasižymėjo T. Juodelis. Pirmo kėlinio pabaigoje po sėkmingo reido santykį išlygino G.Lekandra. Antrame kėlinyje atrodė jog sėkmė bus Entuziastų pusėje, nes likus žaisti 3 min. A.Ruželė išvedė saviškius į priekį. tačiau su tokia įvykių seka nenorėjo susitaikyti juodupėnas G.Lekandra. Daugiausiai jo individualių pastangų dėka jau visai baigiantis varžyboms rezultatas tapo lygus 2-2.

Rungtynių statistika; SK Entuziastai - Juodupė 2-2. Įvarčius pelnė:Tomas Juodelis ir Audrius Ruželė Entuziastai.Giedrius Lekandra- 2 Juodupė.

Įspėjimai: Edgaras Slabada, Rolandas Galinis,Modestas Kartenis visi SK Entuziastai.

Ernestas Trukšnys, Remigijus Semėnas abu Juodupė.