Rokiškio FK -Visaginas cup 2017

2017 07 24

 Daugiau kaip mėnesį trukusios tylos pabaiga sutapo su Visaginas cup. Po nesėkmingo praėjusių metų dalyvavimo buvo daug abejonių - ar verta? Tačiau bendros nuotaikos vedė į priekį ir mes vėl Visagine. Šį sykį surinkome beveik optimalią sudėtį, turėjom žmonių ant pakeitimo, o tai labai svarbu.

 Mūsų grupės komandos negirdėtos tik su FK Pilk kažkada teko žaisti Vilniuje. Kitos komandos visai negirdėtos. Taigi ankstų šeštadienio rytą pajudėjome link buvusio atomo miesto. Visaginas pastaruoju metu tapo gerai pažystamu čia tenka būti tiek su vyrų, tiek su vaikų komandomis. Taigi ne nuostabu, kad jau turime nemažai pažystamų. Teko bendrauti ir su šio turnyro organizatoriumi, kuris šiaip gyvena Anglijoje. Turnyro organizacija tikrai gera, komandos irgi gero lygio, oras puikus ko daugiau norėti.

 Pirmieji mūsų varžovai "Danske bank" komanda iš Vilniaus. Tai Vilniuje gyvenantys visaginiečiai. Tokiuose turnyruose labai svarbu gerai sužaisti pirmas varžybas. Jeigu jas laimi iš karto lengviau, jeigu pralaimi prasideda stresas. Prieš varžybas pabandėm sudelioti akcentus išsikėlėme tikslus. Sunkiai, bet varžovus pavyko palaužti minimaliu rezultatu 1-0. Taigi pirma pergalė Visagine yra, 3 taškai irgi yra nuotaikos visai neblogos, nugalėtas nelengvas varžovas. Norint patekti į sekantį etapą galėjo užtekti ir 6 taškų. taigi beveik pusė darbo padaryta.

 Antra dvikova laukė su El Dorado komanda iš Vilniaus kuri prieš tai pralaimėjo varžovams iš Panevėžio. Taigi varžovai išėjo ypač užsivedę. Po pirmo kėlinio 0-0. Toks rezultatas mus kaip ir tenkino, nes varžovai atrodė geriau. Prasidėjo problemos su žaidėjais. Jau per pirmas varžybas iškrito Vaidas, dabar traumą gavo Alikas ir Giedrius. dar Gedvė "prigrybavo" gynyboje ir atsilikome 0-1, neužilgo ir 0-2. Varžybas pralaimėjome 0-2 ir tai komplikavo situaciją. Iš karto po šių varžybų laukė dvikova su FK pilk kurie kiek netikėtai nugalėjo Danske banką 3-0.

 Kaip buvo minėta FK Pilk iš Vilniaus buvo pakilime. Abiems komandoms reikėjo pergalės.Varžybų pradžia geriau susiklostė mums.Iš pradžių reabilitavosi Gedvė pelnydamas įvartį po kampinio. Po to varžovai prasileido smūgį iš toli ir pasidarė ramiau. Antrame kėlinyje pelnėme dar 3 įvarčius ir galutinis rezultatas 5-0 Rokiškio FK naudai.

 Paskutinės grupės varžybos laukė su Panevėžio komanda. Situacija klostėsi taip, kad 3 komandos galėjo surinkti po 6 taškus, o tada viską lemtų įvarčių balansas, o jis pas mus būtų ne pats geriausias. Likimas 4 vietoje automatiškai siunčia namo. Taigi reikėjo nepralaimėti. Varžybos klostėsi permainingai, bet prasileidome įvartį pirmame kėlinyje. Gretimoje aikštelėje kur vyko mums svarbios rungtynės buvo 0-0. Nutarėm mažiau dairytis į šonus, o viską nuspręsti patys. Antrame kėlinyje gavome teisę į baudos smūgį prie varžovų vartų. Jį tiksliai realizavo lukas ir galima buvo atsikvėpti, nes toks rezultatas mus visiškai tenkino. Varžybos taip ir baigėsi 1-1. Ir mes ir panevėžiečiai surinkome po 7 taškus. Dėl geresnio įvarčių balanso mums atiteko 2 vieta grupėje. Taigi pirmos dienos planas įvykdytas.Dauguma gryžo į Rokiškį, keletas liko ieškoti nuotykių Visagine. Apibendrinat pirmą dieną. Pasitvirtino keletas pastebėjimų. Pirmas- lengvų komandų beveik čia nėra. Antras-reikia turėti daug atsarginių, nes dėl traumų situacija gali pasikeisti labai greit. Trečias -labai sunkiai išsivažiavome, tiesiog pritrūko kai kurių žmonių, kad ir Rionkės priekyje.

Kapitonas kaip visada pasipuošęs šį sykį valdo adidas.

 Sekmadienį vėl keliavome į Visaginą kur laukė atkrintamosios varžybos su komanda BPG iš Kauno. Kiek teko matyti išvakarėse tai jauna bėganti komanda. Antrą dieną nebuvo Vaido, Liudo ir Elvės, bet prisijungė Modestas. Gal varžovai turėjo sunkią naktį, gal mums geriau ėjosi, bet varžybos gavosi lygios juolab klaidos kaina brangi. Galėjom laimėti pagrindinio varžybų laiko metu.Varžovams pavyko numušti kamuolį nuo vartų linijos. Taigi baudiniai savotiška loterija, dar prieš varžybas tarėmės kas muš jei reikėtų. Dėja, bet Mindei nepasisekė tuo tarpu varžovai buvo taiklūs visus 4 kartus. pendelių serija

https://www.facebook.com/Rokiškio-FK-721613871237552/?fref=ts

Taigi jau po pirmų varžybų iškritome, bet nusivylimo nebuvo, nes padarėm beveik viską ką galėjom.