Finalinių Nepriklausomybės taurės varžybų aprašymas

2010 03 14

 Kovo 11 dieną "Romuvos" gimnazijos sporto salėje karaliavo salės futbolas. Varžybose dėl 3 vietos kovojo "Senjorai" ir "Romuvos kompanija". Nuo pat varžybų pradžios matėsi, kad "Senjorai" ne tokie, kaip visada. "Romuvos kompanija" greit įsiveržė į priekį rezultatu 4-0. "Senjorams" niekaip nesisekė sustabdyti Andriaus Prunskaus kuris vien pirmame kėlinyje pelnė 4 įvarčius. Po pirmo kėlinio šeimininkai buvo priekyje 8-4. Antrame kėlinyje "Senjorai" bandė perimti iniciatyvą ir buvo sumažinę skirtumą, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo "Romuvos kompanijos" pergalę rezultatu 10-7.

 "SENJORAI" - "ROMUVOS KOMPANIJA" 7-10 (4-8)

teisėjas E. Ščiuplys  žiūrovų sk. 40

Įvarčiai: Ž .Drėgva -3, V. Kazlauskas - 2, A. Semionovas -1, V. Mikalauskas -1 visi "Senjorai".

A. Prunskus -5, K. Gavėnas - 3, A. Samoilovas -1, M. Šakalys -1 visi "Romuvos kompanija".

Pašalinimai: A. Semionovas "Senjorai"

 Finale buvo tikimasi daug atkaklesnės kovos. "Vienybė" tikėjosi nukarūnuoti 'Pipirini" ir atimti iš jų Nepriklausomybės taurę. Varžybų pradžia sėkmingiau susiklostė "Pipirini" jie laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 2-0. "Vienybei" niekaip nesisekė pelnyti įvarčio jų atakos strigo "Pipirini" gynyboje, arba puikiai savo vartus gynė V. Karpovas. Antrame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė varžybų ritmą kontroliavo "Pipirini", tuo tarpu vienos atakos metu Guminis ištraukė tris mirtinus smūgius. Tai atrodo palaužė jaunimą. Komandos apsikeitė įvarčiais tik "Pipirini' pelnė 3, o "Vienybė" vieną. Galutinis varžybų rezultatas 5-1 "Pipirini" naudai.

"PIPIRINI" -"VIENYBĖ" 5-1 (2-0)

Teisėjai: E. Gaigalas, E. Ščiuplys   žiūrovų sk. 50

Įvarčiai: S. Limontas -2, G. Sirvydis -2, A. Samoilovas -1 visi "Pipirini"

E. Malcius -1 "Vienybė"

 Po varžybų vyko taurės uždarymo ir varžybų dalyvių apdovanojimo iškilmės. Komandoms prizininkėms buvo įteiktos taurės, o žaidėjams medaliai.

 Individualiais prizais buvo apdovanoti:

A. Tigrūdis įteikė asmeninį prizą finalinių varžybų gražiausio įvarčio autoriui Elvinui Malciui iš "Vienybės"

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Žilvinas Drėgva - "Senjorai"

Mažiausiai įvarčių praleido Vitalijus Karpovas - "Pipirini"

Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas Andrius Prunskus - "Romuvos kompanija"

 Varžybų metu salėje kabėjo trispalvė buvo giedamas Lietuvos himnas, gaila bet iš valdžios atstovų niekas varžybose neapsilankė.