Keistas savaitgalis Utenoje

2017 01 09

Štai ir 2017 m.  gyvenimas su futbolu tęsiasi toliau. Kol kas šalčiausią šių metų dieną šeštadienį komanda išvyko į eilines varžybas Utenos DSC taurėje. Išvyka buvo vardan išvykos, nes varžovai nesusirinko ir buvo įskaityta techninė pergalė.

Sekmadienį laukė varžybos prieš senus varžovus Anykščių "Algirda' komandą. Gaila, bet ir šį sykį varžovai buvo pranašesni. Jau nuo varžybų pradžios matėsi, kad fortūna ne mūsų pusėje. Visiškai kontroliavome žaidimą, tačiau trūko aštrumo. Varžovai praktiškai pirmu bandymu pelnė įvartį. šiaip ne taip išlyginom, tačiau prisirinkom pražangų ir du sykius buvo mušami 10 metrų baudinai į mūsų vartus. mutis tvirtovę apgynė.Po pirmo kėlinio 1-1. Antro kėlinio pradžioje pavyko įsiveržti į priekį 2-1, tačiau ne užilgo per vieną minutę jau atsilikom 2-3. Dar po keletos akimirkų jau 2-4. Iš daugelio progų nieko nesigavo. tai smūgiai buvo netaiklūs, tai varžovams pavykdavo apsiginti. Paskutinės atakos metu varžovai pelnė dar vieną įvartį. Skaudus ne visai teisingas pralaimėjimas, nes tikrai nebuvom blogesni. Varžovų pergalę nulėmė keliatas niuansų. Visų pirma koncentracijos stoka taip gavom pirmus 3 įvarčius, bei rinkomės nereikalingas pražangas. Atsilikdami pradedam panikuoti ir ieškoti kaltų. Reikia intensyvinti žaidimą ieškoti kitų atakos pratęsimo būdų, nes buvo daug momentų kai tiesiog stengiamės pramušti varžovus kaip su galva į sieną, be jokios minties, be jokios fantazijos ir išmonės. Su silpnesniais varžovais to užtenka su rimtesniais dėja, bet ne.

Kol kas po 4 sužaistų varžybų su 9 taškais užimame 2 vietą.