Šiandien Nepriklausomybės taurės finalinės varžybos

2010 03 11

 Šiandien Lietuvai minint savo laisvės 20 metų sukaktį "Romuvos" gimnazijoje vyks finalinės Nepriklausomybės taurės varžybos.

 Pirmieji į aikštę žengs "Senjorai" jiems teks kautis su "Romuvos kompanija". Neabejotinai žiūrovų dauguma palaikys šeimininkus "Romuvos kompaniją". "Romuvos" gimnazijoje visą laiką buvo vaikų žaidžiančių futbolą, nes čia mokytoju dirba buvęs vaikų futbolo treneris E. Ščiuplys. Dabartinę komandą sudaro dvi grupės žaidėjų tai labiau patyrę E. Gaigalas, S. Mikulėnas, A. Prunskus tai buvę mokyklos mokiniai ir dabartiniai mokiniai. Praėjusiais metais Romuva pralaimėjo varžybas dėl 3 vietos Kavoliškiui, todėl šiemet nestokoja ambicijų pakilti laipteliu aukščiau. Aiškus šios komandos lyderis A. Prunskus. Varžybų sėkmė priklausys nuo to, kaip kiti žaidėjai sugebės padėti Andriui aikštelėje.

 "Senjorų" lyderis Ž. Drėgva jis jau yra pelnęs šiame turnyre 17 įvarčių (antras rezultatas). Jam neblogai talkina V. Mikalauskas, vartus patikimai gina R. Arminas. "Senjorų" pusėje jų patirtis, tačiau jie turi dvi silpnas vietas tarpusavio santykus, kurie labai suprastėja kai nesiseka, na ir aišku gan trumpą atsarginių suolelį.   

 Grupės varžybose pergalę rezultatu 5-3 šventė "Senjorai". Gruodžio mėn. "Romuvos" taurės varžybose stipresni irgi buvo "Senjorai" tad jų šansai didesni 70 prieš 30.

 Finale susikaus seni pažystami "Pipirini" buv. Mėgėjai ir "Vienybė" buv. Sporto centras. Pogrupio varžybas laimėjo "Vienybė" 7-5, bet "Pipirini' žaidė tik penkiese. "Pipirini" jėga jų vartininkas V. Karpovas ir aikštės žaidėjai G. Sirvydis, bei S. Limontas. Jeigu nepasiseks jų uždengti "Vienybė" gali turėti rimtų problemų. Iš kitų žaidėjų sunku ką nors išskirti, nes visi apyligiai ir bet kuris gali "iššauti'.

 "Vienybė" šiam turnyrui surinko neblogą sudėtį. Vis labiau įsibėgėja R. Vasiliauskas, iš kairės puikiai smūgiuoja kol kas rezultatyviausias turnyro žaidėjas (19) įvarčių M. Leika. Ginyboje gerai tvarkosi E. Matiukas ir E. Didas. "Vienybė" kol kas nepatyrė pralaimėjimų, bet jų lygiosios su "Senjorais" verčia galvoti, kad silpnų vietų yra. Finalas laukia tikrai intriguojantis. Pernai laimėjo "Pipirini", varžybose 7 prieš 7 pergalę šventė "Vienybė". Nei viena komanda neturi aiškaus pranašumo šansai lygūs 50 prieš 50.

 Dėl rezultatyviausio žaidėjo prizo vyks kova tarp M. Leikos 19 įvarčių ir Ž. Drėgvos 17 įvarčių. A. Prunskus 13 įvarčių matyt jau jų nepasivys.

 Į geriausią vartų sargo poziciją pretenduoja trys vartininkai T. Mikšys "Vienybė" praleista 23 įvarčiai, V. Karpovas "Pipirini" 24 įvarčiai ir R. Arminas "Senjorai" 25 įvarčiai.

Neaiškus ir geriausias turnyro žaidėjas viskas spręsis šiandien.

Varžybas dėl 5 vietos laimėjo Kavoliškis rezultatu 4-3 nugalėjęs 'Kraunedą"

 Šiandien varžybų pradžia 14 val. Gero futbolo ir gerų emocijų.