Rokiškyje įvyko jau 10 turnyras R.Zimariovui atminti

2016 10 18

Spalio viduryje tradiciškai renkamės į futbolo turnyrą Romanui atminti. Per 10 metų turnyrai keitė savo geografiją buvo organizuojami Rokiškyje, Pandėlyje, Utenoje. 2016 m. turnyras vyko Rokiškio KKSC stadione. Į jį susirinko 4 komandos. Trys šeimininkų ir svečiai iš Kupiškio.

Visą savaitę oras nelepino, tačiau šeštadienį nušvito saulė ir komandos stojo į kovą. FC Tornado jaunimas kėlinį su puse atlaikė kupiškėnų atakas, tačiau patirtis paimė viršų 2-0. Senjorai ir Feniksas nugalėtojo neišsiaiškino. Antrame rate FC Tornado po pirmo kėlinio pirmavo prieš Feniksą, tačiau antrame kėlinyje Feniksas užkūrė pragarą ir Tornado buvo nuramintas 2-7 Fenikso naudai. Kupiškėnai minimaliai įveikė Senjorus. Paskutiniame rate sprendėsi nugalėtojai ir prizininkai. Kupiškėnai nugali Feniksą 2-0, Senjorai ir Tornado sužaidžia lygiosiomis 1-1. Galutinė rikiuotė: