Entuziastų taurė liko Rokiškyje

2016 08 31

Paskutinį vasaros savaitgalį finišavo dar vienas futbolo turnyras. Šį sykį jis vadinosi "Entuziastų taurė" ir vyko Pandėlio gimnazijos dirbtinės dangos stadione. Jame dalyvavo 5 komandos 4 iš Rokiškio ir svečiai iš Biržų rajono Papilio miestelio.

Grupės varžybose geriausiai sekėsi Fenikso žaidėjams jie pasiekė visas 4 pergales. Antri liko Papilio futbolininkai, treti Entuziastai, ketvirti Senjorai. Paskutinę 5 vietą užėmė jaunieji Tornado žaidėjai.

Varžybose dėl 3 vietos prireikė baudinių. Juos tikslisu realizavo Entuziastai nugalėdami Senjorus. Finalas irgi klostėsi permainingai RSK Feniksas atsiliko 1-4, tačiau sugebėjo išplėšti lygiąsias, o baudinių serijoje nugalėti Papilį.

Varžybų uždarymo metu komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais futbolo kamuoliais. Tikėkimės turnyras taps tradiciniu ir ateityje  pritrauks dar daugiau futbolo gerbėjų.