Dar viena apmaudi nesekmė

2016 06 06

 Gaila, bet paskutinėse pirmo rato varžybose nusileidome. Prieš išvyką į Visaginą buvo tikėjimas, kad galim sulošti gerai, tačiau... užlipom ant tipiškos megęjų komandos klaidos - nesusirinkom. 

 Su klubo prezidentu turėjom 11 žmonių. 9 iš Rokiškio ir Giedrių su Remigijum iš Vilniaus. Taigi laukė sudėtinga dvikova, o nuotaikos nebuvo ypač geros žinant, kad keli žaidėjai irgi turi sveikatos problemų. Apie teisėjus nėra ką daug kalbėti, bet vėl švilpė tas pats Uldukis, o tai mums pliusų nepridėjo sakyčiau netgi atvirkščiai. Pirmą kėlinį dar dar kažkaip susitvarkė, o antrame "tradiciškai" varžybas paleido. 

 Pirmo kėlinio pirma pusė priklausė mums. Varžovų vartus atakavo greitakojai mūsų žaidėjai Lukas, Vaidas, Simas. Sužaidus apie 10 min. Vaidas gavo kamuolį baudos aikštelėje ir maždaug nuo 11 m. žymos paleido jį vartininkui tarp ausų. Gera pradžia. Dar po 10 min. šių eilučių autorius įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliai pakabino kamuolį Simui, smūgis galva ir 2-0. Varžovai šiek tiek priblokšti. Dar po kurio laiko Giedrius išėjo vienas prieš vieną su varžovų vartininku ir deja neįmušė. Manau tai buvo lemiamas šių varžybų momentas. Jeigu būtume vedę 3-0 varžovai vargu ar būtų atsigavę. Tuo tarpu mūsų atakos aprimo, o Visagino "senimas' atkuto. Jų atakos dešiniu kraštu buvo ypač pavojingos. Vienos iš jų metu Mutis neapsisprendė ką daryti ir gavo "tradicinį' golą į savo vartus. Žaidimo kontrolė pilnai perėjo į varžovų rankas. iki kėlinio galo dar šiaip ar taip atsilaikėme.

 Per pertrauką sutarėme pirmas 10 min.gintis ir nepraleisti įvarčio. Žodžiai ir darbai gerokai prasilenkė. Po dar vieno nesusikalbėjimo tarp vidurio gynėjų ir vartininko krito išlyginamasis įvartis. Nespėjom atsigauti po jo kai trečią kamuolį traukėme iš tinklo. Situacija blogėjo. Varžovai trumpam  kaip ir atsitraukė atidavė mums kamuolį. Bandėm atakuoti. Vaidas prasiveržė kairiu kraštu tačiau iš krašo 'šovė' šiek tiek virš vartų. Sekančios atakos metu jis buvo tikslus 3-3 ir viltys atgijo, tačiau liko 20 min. Gaila, bet sekančios varžovų atakos metu gavom 11 m. baudinį bei praradom Edgarą dėl traumos. Varžovai nuo 11 m. žymos tikslūs ir vėl atsilieękam 4-3. Beliko atiduoti paskutines jėgas kurios ir taip buvo išsekusios. Aikštėje prasidėjo erzalynė. Tik kokį trečią kartą "nušienavus" Giedrių "išprašėm" raudoną kortą. Simas kibo į atlapus su varžovų žaidėju. Varžovų atsarginiai ir sirgaliai veržėsi į aikštę, net buvo kilusi mintis nutraukti varžybas. Vykstant tokiems dalykams apie futbolą jau nelabai buvo galvojama. Taigi daug kovos, daug emocijų, bet rezultatas ne mūsų naudai 3-4.