Vaikai atidarė lauko futbolo sezoną

2016 04 10

Balandžio 7 d. Pandėlio dirbtinės dangos stadione startavo 2016 m. lauko futbolo sezonas. Čia vyko 4 komandų turnyras "Pavasario taurei laimėti". Varžybose dalyvavo dvi komandos iš Rokiškio tai FC Tornado ir KKSC 2004, taip pat šeimininkai Pandėlio gimnazijos futbolininkai, bei svečiai iš Biržų "Kaštonų" mokyklos.

 Varžybos prasidėjo šeimininkų ir Rokiškio KKSC jaunųjų futbolininkų dvikova. Sunkiai, bet pergalę šventė šeimininkai 4-0. Antroji dvikova tarp Pandėlio gimnazijos ir Rokiškio FC Tornado baigėsi lygiosiomis 2-2. Rokiškėnai pirmavo, bet persvaros neišsaugojo. Nuotrečių rungtynių įsitraukė ir Biržų komanda kuri nugalėjo KKSC komandą. Varžybų nugalėtojas sprendėsi paskutinėse varžybose FC Tornado ne tik reikėjo nugalėti biržiečius, bet ir pelnyti kuo daugiau įvarčių. Nors pirmieji įvartį praleido FC Tornado žaidėjai, galutinė pergalė priklausė jiems rezultatu 6-1. Taigi pirmoji vieta geresnio įvarčių santykio dėka atiteko FC Tornado, antri liko pandėliečiai, treti futbolininkai iš Biržų, ketvirtoje vietoje liko KKSC jaunieji žaidėjai. Jų beje jau laukia Lietuvos čempionato varžybos ateinantį antradienį. 

 Šį turnyrą organizavo Rokiškio futbolo klubas drauge su Rokiškio KKSC. Turnyrą parėmė Utenos futbolo asociacija. Varžybų dalyvius apdovanojo Rokiškio vicemeras E. Vilimas.