Zarasuose finišavo tradicinis SC taurės turnyras

2016 03 21

Vakar Zarasuose finišavo tradicinis SC salės futbolo turnyras. Šiais metais jame dalyvavo net 3 komandos iš Rokiškio. Ir visos jos prasibrovė į pusfinalius.

Pirmame pusfinalyje susitiko RSK Feniksas ir RSK Feniksas II. Stipresni buvo pirmos komandos žaidėjai jie šventė pergalę rezultatu 4-2.  Antrame pusfinalyje varžėsi šeimininkai FC Pieva ir Rokiškio FC Tornado. Šeimininkai nugalėjo FC Tornado 7-3.

Varžybos dėl 3 vietos gavosi labai įtemptos, nes varžovų pajėgumai buvo lygūs. Iki paskutinės varžybų minutės FC Tornado buvo priekyje 2-1. Tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo. Iš pradžių pasinaudoję gynėjų klaida "feniksai" išlygino rezultatą 2-2, o sekančios atakos metu jų žaidėjas buvo sustabdytas neleistina pražanga. 10 m. baudinį tiksliai realizavo Renatas Giriūnas taip palaidojęs jaunimo viltis iškovoti medalius. Pasiteisinti galima ne bent tuo, kad šiose varžybose nežaidė visi pajėgiausi FC Tornado žaidėjai.

Finalas tarp šeimininkų FK Pieva ir Fenikso pirmosios komandų gavosi įtemptas ir įdomus. Iš pradžių į priekį įsiveržė FK Pieva 2-0. Feniksas išlygino rezultatą, bet ne ilgam. Antrame kėlinyje Feniksui pavyko susikrauti dviejų įvarčių persvarą 5-3. Tačiau likus žaisti 3 min. Pieva sušvelnino rezultatą 5-4. Zarasiškiai kilo į lemiamą šturmą ir buvo netoli sėkmės, jų pastangas nutraukė Mantas Leika pasiuntęs tolimą smūgį į tuščius vartus. Galutinė RSK Fenikso pergalė rezultatu 6-4. Tokiu būdu pirmą sykį Zarasuose nugalėjo Rokiškio komanda.