Vaikai žaidė Biržuose

2016 03 18

Rokiškio FC Tornado kovo 17 d. lankėsi Biržuose. Čia turėjo įvykti vaikų futbolo turnyras, tačiau neatvykus Kupiškio komandai sužaidėme tik vienas tarpusavio varžybas FC Tornado- Kaštonai. Varžybas žaidėme pagal vaikų mažojo futbolo taisykles. Pagal jas galima žaisti su siena, bei naudojamas lauko futbolo kamuolys. Tai mums jau neįprasta.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams. Jų atakos buvo pavojingesnės jie visą laiką pirmavo 2-0, 3-1. Niekaip nesusitvarkėme su startiniu jauduliu, bei klaidomis. Iki kėlinio pabaigos žaidimas apsilygino rezultatas vis dar buvo varovams palankus 4-3. Antrame kėlinyje pavyko nusiraminti, primti iniciatyvą ir sužaisti užtikrinčiau. Varžovai antrame kėlinyje ne pelnė nei vieno įvarčio. Mums tuo tarpu pavyko įmušti 5. Ir dar neišnaudojome gerų progų. Galutinis rezultatas 8-4 mūsų naudai. Daugiausiai įvarčių pelnė Modestas. Po mokinių atostogų biržiečiai planuoja atvykti pas mus.