Sekmadienio varžybos

2010 02 28

Paskutinę žiemos dieną Rokiškio FK "Pipirini" žaidė varžybas su Kupiškio "Narjanta". Kupiškėnai prieš tai buvo nugalėję Anykščių futbolininkus, o mes Utenos, tad vyko varžybos dėl pirmos vietos. Svečiai atidavė mums aikštės iniciatyvą patys grindė savo žaidimą kontratakomis. Pirmame kėlinyje dvi iš jų buvo sėkmingos, mes tuo tarpu sunkiai skynėmės kelią prie varžovų vartų. Antrame kėlinyje išleidom Andrių į priekį ir mūsų atakos vis labiau vargino varžovų gynėjus, tačiau nesisekė įmušti, galima sakyti neišnaudojom 3 šimtaprocentinių progų, tuo tarpu varžovų vartininkas išties žaidė šauniai. Po grubios klaidos gynyboje jau atsiliekam 0-3. Visgi žaidėjai surado savyje jėgų ir pramušė varžovų vartininką jau lengviau 1-3. Bet čia nesuprantamas žaidimas ranka savo baudos aikštelėje, varžovai sėkmingai realizuoja 6 metrų baudinį ir vėl nutolsta 1-4. Iki varžybų pabaigos apie 10 min. Per tą laiką kamuolys keletą kartų pataikė į priešininkų komandos virpstą, stebuklus rodė "Narjantos" vartininkas ir tik dar sykį jis praleido įvartį. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo kupiškėnų pergalę rezultatu 4-2. taigi Rokiškyje jiems pralaimėjom įdomu, kaip seksis Kupiškyje.

Sekantis savaitgalis mums žada būti super įtemptas. Penktadienį svarbios kovos Nepriklausomybės taurėje. Šeštadienį dvi paskutinės varžybos Panevežio apskrities mažojo futbolo pirmenybėse, o sekmadienį išvyka į Anykščius. Tokio įtempto savaitgalio ko gero neturėjom per visą istoriją, kad vienu metu dalyvautume 3 turnyruose.