Pergalė iš trečio karto

2015 12 07

Jeigu praėjusį savaitgalį turėjom virš 10 žaidėjų tai vakar sukrapštėme 8. Vartus užimė Kalomba, nes Mutis kažką pasidarė. Gedvei teko eiti į puolimą. Varžybų pradžia parodė, kad varžovus galim pasigauti. Pirmų trijų progų neišnaudojom, bet įvartis į varžovų vartus vis tiek krito. Pasižymėjo Liudas. Varžovai netrūkus išlygino. Gedvei ir Mantui pavyko rezultatą persverti. Į pertrauką išėjom 3-1 mūsų naudai. Antro kėlinio pradžia kaip iš natų. Vienas po kito į varžovų vartus krinta įvarčiai. Nesužaidus ir 5 min. rezultatas tapo 6-1. Atrodė viskas ramu, tačiau per daug atsipalaidavome ir varžovai ėmė vytis. Likus žaisti 4 min. jie priarartėjo iki 6-4. Laimei daugiau įvarčių neprasileidom ir varžybas laimėjome 6-4. sekantį savaitgalį varžybų utenoje nebus. Vyks senjorų turas Molėtuose.