FK Tornado žaidė Kupiškyje

2015 09 25

Neįprastai šiltą rugsėjo ketvirtadienį Kupiškyje rinkosi futbolininkai ir futbolininkės. Čia vyko Policijos ir visuomenės vienybei skirtas futbolo turnyras. Tarp 6 vaikinų komandų buvo ir FK Tornado. Į varžybas susirinkom labai "skystai" tik 8 žaidėjai. Nebuvo pagrindinio vartininko, tad į vartus teko stoti Haroldui. Su burtais nuskilo, nes gavom dvi Kupiškio komandas Technologijų mokyklos ir antrąją sporto mokyklos.

Pirmoje dvikovoje iš pradžių atsilikome, tačiau varžybų pabigoje Tomo pelnytas įvartis tapo "auksiniu" 1-1. Antroje dvikovoje vargo su kupiškio sporto mokykla neturėjom 4-0. Kadangi paskutinė dvikova grupėje baigėsi taikiaI užėmėm pirmą vietą. Finale teko kautis su Skapiškio komanda, Dėja, bet jos nesusiklostė sėkmingai pralaimėjom 0-3. Taigi iškovota II vieta ne toks jau ir prastas pasiekimas.

Kupiškyje žaidė: Haroldas, DeivIdas, Kostas, Vaidas, Ernestas, Justas, Tomas ir Nedas.