Varžybos su Utenos komanda Auto - 1

2010 02 21

Vasario 21 d. Rokiškio FK "Pipirini" žaidė salės futbolo varžybas su Utenos Auto - 1 komanda. Šios varžybos pirmosios mūsų oficialios salės futbolo varžybos 2010 metais. Kupiškio "Narjanta" organizuoja turnyrą kuriame dalyvauja 4 komandos iš Rokiškio, Kupiškio, Utenos ir Anykščių.

Varžybos susiklostė labai permainingai. Nors pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė mūsiškiams, uteniškiai rengė pavojingus kotr-išpuolius. Pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 2-2. Antro kėlinio pradžioje pavyko perimti iniciatyvą ir išsiveržti į priekį rezultatu 6-2, tačiau svečiai nesiruošė pasiduoti ir pakeitė vartininką penktu žaidėju. Jiems pavyko sušvelninti rezultatą iki 8-5. Nors pasiekta pergalė labai didelio džiaugsmo ji neteikia. Žaidimo kokybė tik patenkinama, judėjimo aikštėje beveik nėra, puolėjai ir toliau neranda vietos aikštėje. Reikia rimtai išanalizuoti šias varžybas.

Kitose varžybose kupiškėnai 6-5 nugalėjo Anykščių futbolininkus. Mūsų sekančios varžybos bus kitą sekmadienį 14.00 su Kupiškio "Narjanta".