Baigėsi 24 Nepriklausomybės taurės turnyras

2015 03 15

Kovo 11 d. Rokiškyje  baigėsi 24 salės futbolo turnyras "Nepriklausomybės taurė". Jame dalyvavo

6 komandos iš J. Tumo-Vaižganto gimnazijos ir 1 komanda J. Tūbelio progimnazijos.
 Varžybose dėl 3 vietos žaidė "Senjorų" komanda ir komanda "Abi kairės". Įtemptą ir dramatišką dvikovą laimėjo komanda "Senjorai" rezultatu 10-7. "Senjorams" atstovavo mokytojai ir vyresnių klasių mokiniai. Finale kovojo "Kambariuko" ir "Saulės smūgio" komandos. Nugalėjo "Kambariukas" 5-4 jiems atitekonugalėtojų taurė ir medaliai.
 Turnyro geriausiu vartininku išrinktas Tautvydas Mažeikis iš "Kambariuko" komandos. Rezultatyviausiu žaidėju tapo Renatas Giriūnas iš "Saulės smūgio". Absoliučiai geriausias turnyro žaidėjas Karolis Misiūnas komanda "Kambariukas".
 Turnyrą organizavo Rokiškio J. Tumo Vaižganto gimnazija ir Rokiškio futbolo klubas jį rėmė UAFA.
 Važybose dalyvavo ir jaunieji FK Tornado žaidėjai. Jiems pavyko iškovoti 3 pergales, tačiau to nepakako, nes tarpusavio varžybose buvo nusileista komandai "Abi kairės". FK Tornado liko 5 vietoje.