Senjorai kovėsi Anykščiuose

2015 03 09

 Šeštadienį įvyko priešpaskutinis UAFA senjorų turas. Rokiškio senjorų laukė rimtos dvikovos su Panevėžio, FK2003 ir Anykščių senjorais. Varžybų išvakarėse "apyverksmis" paskambino Gedvidas ir pareiškė, kad į Anykščius nevažiuos, o važiuos į Uteną nei tai pieno, nei tai baltymų. Šeštadienį ryte jis jau norėjo važiuoti žaisti už senjorus, o apie 10 val. persigalvojo. Žodžiu prasilenkėm Svedasuose mes už Tėviškę kovoti, o jis su savo baltymais.

 Pirmas mačas su FK2003 prasidėjo blogai, turbūt visi buvo suirzę, kad nėra kapitono. Nuo pradžių atsilikome ir pralaimėjome 1-3. Prieš antras varžybas "numirė" ir paskutinė viltis, kad kapitonas gal pasirodys. Taigi vaizdas aikštėje lyg ir pagerėjo, bet rezultatas ne pralaimėta Panevėžiui 0-3. 

 Liko du mačai su šeimininkais -Anykščiais. Ir jie ir mes ėjom kovoti dėl 6 taškų. Šį sykį fortūna buvo mūsų pusėje. Varžybų viduryje Džordžas pelnė kažkokį įvartį sumaištyje prie varžovų vartų. Visa laimė Egė įtvirtino pranašumą iš nulinio kampo. taigi šiek tiek linksmiau 2-0. Ir antra dvikova klostėsi pagal panašų senarijų iniciatyva priklausė šeimininkams, tačiau įvarčius mušėme mes. Iš pradžių pasižymėjo šių eilučių autorius, o po to Meistryla išmaudė varžovų vartininką per klyną. Taigi žinant, kad nebuvo Gedvės ir Rolkos rezultatas viasi neprastas. Na bet vyrai supranta baltymais ir spurgomis šį sykį neišsipirks.