FK Romuva apmaudžiai nelaimėjo medalių

2014 10 19

Šeštadienį finišavo futbolo turnyras Zarasuose "Rudens taurė". FK Romuva pusfinalyje susitiko su Zarasų FC Pieva. Pieviniai susistiprinę keletu Utenos žaidėjų mūsiškiams nepaliko jokių vilčių. Pralaimėta 1-11.

Varžybose dėl 3 vieos laukė silpnesnis varžovas "Liepsnos senjorai". Pirmą kėlinį pralaimėjome į vienus vartus 0-3. Antrame kėlinyje neliko nieko keisto kaip eiti "va bank". Palaipsniui perėmėme iniciatyvą ir išlyginom rezultatą. Dar dvi sėkmingos atakos leido įsiveržti į priekį 5-3. Tačiau likus žaisti 4 min. Išlaikyti persvaros nesugebėjome. Labiau patyrę zarasiškiai išlygino rezultatą. Pratęsimas nugalėtojų neišaiškino. Teko mušti 9 m. baudinius. Deja, bet visi keturi mūsų smūgiai skriejo pro šalį. Varžovams užteko dviejų tikslių dūrių. Taigi prallaimėjome rezultatu 5-7.