Po 10 turo Rokiškio FK tapo pirmenybių lyderiais

2014 09 07

 Gerai būtų, kad pirmenybės pasibaigtų dabar, tačiau iki jų pabaigos dar 4 turai ir reiks kautis iš visų jėgų. 

 Šeštadienį Rokiškyje lankėsi Panevėžio Ąžuolas. Pirmame rate jie nepaliko rimtos komandos įspūdžio pasiekėm gan įtikinamą pergalę rezultatu 7-2. Vakarykštės rungtynės mums ko gero buvo svarbesnės juk eina inirtinga kova dėl medalių.

 Varžybos prasidėjo be žvalgybos, kol komandos "apsiuostinėjo" iššovė Gedvidas. Jo smūgis iš baudos aikštelės kampo Zidano stiliumi nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui. Įvartis gražuolis. Varžovai atsakė pavojingu išpuoliu, tačiau iš labai patogios padėties "šovė į dangų". Po kampinio Giedrius dvigubina rezultatą, o sužaista tik apie 15 min. Ir toliau mūsų atakos skrieja prie varžovų vartų, tuo tarpu svečių išpuoliai baigiasi prie mūsų baudos aikštelės priegų. Giedriui pavyksta dar vienas reidas ir jis griaunamas baudos aikųtelėje, tačiau teisėjai paskaito, kad pražanga buvo prieš ją. Gedvės smūgis tik paglosto virpstą. Čia šou surengia Alikas. Baudos aikštelėje kelių kvadratinių metrų plote paguldo tris varžovus, tačiau per daug suartėja su vartininku ir pataiko tik į virpstą. Laimei kamuolys atšoka Giedriui ir šis nukreipia jį į tinklą. Dar vienos atakos metu jau Alikas pasidaro gimtadienio dovaną 4-0 ir viskas einasi kaip iš pypkės. Tik kėlinio pabaigoje įvyksta nesusipratimas. Šoninis teisėjas fiksuoja nuošalę mūsiškiai sustoja varžovai tęsia ataką ir aikštės teisėjui tylint Mutis traukia kamuolį iš savo vartų.

 Į antrą kėlinį ąžuolai išeina dar rimčiau nusiteikę tuo tarpu pas mus nusiraminimo nuotaikos. Nepažadina ir greitas įvartis į mūsų vartus. varžybos pasidaro be vidurio iš pradžių svečiai užuodę "kraują" sukuria du super momentus. Laimei kamuolys atsimuša į skersinį, o kitu atvėju išgelbėja Mutis. Mes irgi padovanojam svečiams tris momentus Giedrius, Oliveris ir Mantukas privalėjo didinti santykį.  Tik varžybų pabaigoje po reido kairiuoju kraštu Lukas "pasodina" kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Galutinis šių rungtynių rezultatas 5-2 Rokiškio FK naudai. Rėkliams ir Anykščiams sužaidus lygiai mes juos aplenkėme 2 taškais.

 Tai čia gera žinia. Blga ta, kad mūsų lyderis Andrius išvyksta į užsienį. Nepasinaudoti Londono West Ham pasiūlymu būtų buvę neprotinga. Taigi teks Andriaus žaidimą stebėti per teliką. Paskutinius 4 turus teks kovoti be jo.