Antra iš eilės pergalė (plius foto)

2014 06 13

Kai varžybas baigi rezultatu 12-3 daug ką pasakoti kaip ir nėra, nes mačas į vieną pusę. Įsimintiniausi dalykai būtų tokie: trys 11 metrų baudiniai du į mūsų vartus vienas į varžovų visi tikslūs, Meistriuko įvartis nuo 11 metrų žymos, Aliko tikslus smūgis iš 18 metrų po baudinio ir šiokia tokia reabilitacija.

Varžovai vėl sunkiai rinkosi varžybas pradėjo gal 8 jų žaidėjai. Per pirmas 15 min. rezultatas jau buvo 4-0 ir viskas kaip ir aišku. Intrigos įnešė Ernė ir varžybų teisėjas vienas, kad pargriovė panevėžietį kitas, kad skyrė baudinį už pražangą ne baudos aikštelėje. Po pirmo kėlinio 7-1. Antrame varžovai sukomplektavo 11 žmonių. Dar vienas Ernės antiseivas ir baudinys į mūsų vartus, tačiau greit bet kokios pastangos varžovams nors kiek atsitiesti buvo sužlugdytos.

Dar pažiūrėjom pirmą kėlinį tarp Kupiškio ir Anykščių. Kupiškis vėl nesurenka žmonių.

Mūsų įvarčius pelnė: Giedrius -3, Aure -3, Gedvė-2, Meistras, Alikas, Mantas, Andrius po vieną