"Validolinėse" rungtynėse pasiektos lygiosios

2014 05 11

FK Orfa - dar viena komandą mįslė. Teko matyti jų varžybas su "Narjanta" stebuklų kaip ir nerodė. Beje Orfa tai įmonės pavadinimas.

Varžybos Panevežyje vietoj PAF stadiono vyko stadione prie užtvankos. Senieji Rokiškio futbolininkai turėtų jį prisiminti. Stadionas dar visiškai pakenčimas, panašus į mūsų tik aikštė žymiai didesnė. Sanitarinių mazgų ten nėra tualėtas už medžių,o dušas čia pat tekantis Nevėžis.

Į varžybas rinkomės sunkiai. Iš "vilniečių" praktiškai buvo tik Lukas. Vietiniai "panevėžiečiai" praktiškai visi, na ir rokiškėnai beveik visi. Kažin kaip iš vakaro toptelėjo mintis parašyti žinutę Ernestui, kadangi šis buvo gryžęs iš mokslų, sutiko pabūti mūsų atsarginiu vartininku. Kaip parodė varžybų eiga šis 'toptelėjimas" labai pasiteisino. Visų žaidėjų pozicijų turėjom, tačiau tikro puolėjo nei vieno. Rionkei teko persikvalifikuoti iš krašto saugų į puolėjus.

12 val. varžybų teisėjas Saulius Vilniškis pradėjo mačą. Kaip ir pridera šeimininkams šie užgulė mūsų vartus. Mes sutarėm neskubėti ir laukti savo šanso. Du smūgiai į mūsų vartų konstrukciją ir vienas Mučio seivas, atrodė įvarčio neišvengsim, tačiau... Įvartis krito į panevėžiečių vartus. Po kontratakos kairiuoju kraštu kamuolys atšoko Rionkei varžovų vartų prieigose. Smūgis iš kelių metrų buvo tikslus. Neįpusėjus pirmam kėliniui mes priekyje. Įvarčiu džiaugiamės neilgai. Po gerų dešimties minučių buvo pakeltas kampinis prie mūsų vartų ir varžovai neatremiamu smūgiu galva išlygino rezultatą, kur buvo mūsų gynėjai?........ Varžybos vyko priešingais kursais atakavo tai vieni tai kiti. Neblizgėjo gynyba ir vienų ir kitų. Kėliniui visiškai artėjant į pabaigą traumą gavo Edgaras.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė tik varžovų atakos buvo aštresnės. Liudą pakeitė Meistryla. Čia reikėtų ušsičiaupti visiems skeptikams. Nepaslaptis turim mėgstančių pasakyti savo svarią "nuomonę", tačiau kai reikia kovoti už klubą jie kažkur prapuola, o Meistras visada savo vietoje. Antrame kėlinyje traumą gavus Ernei, pakeičiančių žaidėjų nebeturėjom, o Meistras buvo ir darė savo darbą neblogiau už kitus. Maža to petį susitrenkė Mutis taigi už Rokiškio FK didžiąjame futbole debiutavo dar vienas mūsų komandos Ernė. Iš pradžių gal kiek nervinosi, bet palaipsniui sužaidęs keletą neblogų momentų nusiramino. Likus žaisti apie 15 min. tapo aišku, kad lygus rezultatas būtų visai gerai, nes jėgos seko klaidų daugėjo.

Reziumė. Reikia padėkoti visiems vyrams už kovą, nes šis taškas būtent iškovotas. Į akis krito tai, kad mūsų jaunimas prisibijo žaisti į "kaulą', bijom pakovoti dėl aukštų kamuolių, trūksta naglumo. Varžovai gerokai vyresni amžiumi "šlavė' daug drąsiau. Mano nuomone teisėjas turėjo parodyti kokias 3-4 geltonas korteles, tačiau neparodė nei vienos. Varžybos nebuvo labai grubios, tačiau kietos. Dvi pirmos kovos Aukštaitijos pirmenybėse parodė, kad čia kovojama daug kiečiau, negu Utenos pirmenybėse. Praėjusiais metais po pirmų dviejų dvikovų turėjom 3 taškus dabar du.

Gan keistai atrodo didelis kupiškėnų pralaimėjimas prieš Ąžuolą. Anykščiai nušlavė Pasvalį, o Rėkliai sutriuškino Baltiką.