"Bratkių" šou

2014 03 22

Derbis. Varžybos su Kupiškio komanda tai senas mūsų derbis. Su principiniais varžovais niekas nenori nusileisti. Nors kupiškėnams pastaruoju metu neiseka, tačiau šių varžybų ypač nelaukiau. Jau ne sykį yra buvę, kad neįvertinam varžovų.

Pagal susirinkimą 14 žaidėjų iš jų 2 vartininkai tai buvo geriausias susirinkimas šį salės futbolo sezoną, tačiau iš karto problemos kaip sutilpti į aikštę. Salvijus prieš varžybas juokavo, kad reikia pasirašyti kontraktus su visais vasaros sezonui. Galiu pasidžiaugti, kad vyrai susikoncentravo varžyboms ir jokių pergališkų nuotaikų nebuvo iki pat pirmo kėlinio pabaigos. Nesinorėjo labai blaškytis, todėl varžybas pradėjo tradicinis šį sezoną aštuntukas. Savo darbu ir pastangomis Mindė ir Ernė išsikovojo sau tokią teisę. Tik antrame kėlinyje į žaidimą įsijungė dar keturi žmonės.

Po varžybų Alikas juokavo, kad prieš Kupiškį laimėjom mes su bratke ir kambariokas (Andrius kartu gyvena Vilniuje). Iš tikrųjų keletas paskutinių mačų Alikui nelabai nusisekė, bet šendien jis "blizgėjo" visom spalvom trys pelnyti įvarčiai tai liudija. Mūsų "britas" Saška truputėlį nebe toks, kaip prieš išvykdamas į kitą "kardono" pusę. Turbūt atprato nuo Rokiškio chebros, nežiūrint to vieną įvartį įsūdyti sugebėjo. Dar du pridėjo Andrius.

O ką Kupiškis? Iš tikrųjų tai žaidė visai neblogai gal trūko aštrumo, bet lengvo pasivaikščiojimo tikrai nebuvo. Per varžybas išbandėm abu vartininkus ir abu savo darbą atliko be priekaištų. Taigi nuogastavimai pasitvirtino tik iš dalies pergalė 6-0 turbūt didžiausia per mūsų istoriją.

Kitose varžybose Ignalina sutriuškino Anykščius 8-1. Taigi viskas ko gero spręsis paskutinio turo varžybose Rokiškyje su Ignalina. Klausimas tik vienas kelinti būsime pirmi, antri ar treti. Žemiau 3 vietos jau nenukrisim. Per dvi likusias varžybas iškovotas taškas garantuotų antrą vietą. Jei iškovotume 4 taškus būtume pirmi.