Kupiškėnai kapituliavo savo tvirtovėje

2014 02 10

UAFA salės pirmenybių III turo dvikovoje susitiko FC Narjanta ir Rokiškio FK. Įvaržybas įsiruošėm gan gausiai, bet be žaidėjų antra tiek vyko sirgalių. vėl bajerį išmetė Meistras. Jau išvažiuojant iš miesto ant sankryžos žiūrim kažkas su mėlyna striuke stabdo visus busus iš eilės. Gerai, kad buvo laisva vieta, o tai vėl būtų tekę važiuoti be bilieto.

Pirmame varžybų kėlinyje stengiamės atidžiai apsiginti ir staigiai kontratakuoti. Ši taktika pasitvirtino prie varžovų vartų buvo kur kas karščiau negu prie Mučio. Pavyko pelnyti tik tris įvarčius nors turėjom įmušti kokius 6. Varžovai atsakė vienu ir dviem virpstais. Pavyko pasižymėti du sykius Mantui ir Alikui.

Antrame kėlinyje varžovai buvo kur kas aktyvesni ir žaidimas išsilygino. neišlaikė jų žaidėjo nervai ir po apsistumdymo su Edgaru gavo antrą geltoną kortą kuri virto raudona. Varžovai bandė atakuoti ir likę keturiese mes vis neišnaudojom kiekybinės persvaros kol galų gale Andrius sušaudė jų vartininką. Kupiškėnai bandė vytis ir sumažino atsilikimą 2-4, bet Rionkė greit atstatė 3 į varčių pranašumą kuris nebepakito iki varžybų pabaigos.

Po labai ilgos pertraukos pavyko nugalėti kupiškėnus jų tvirtovėje. Toks buvo mūsų tikslas praėjusį šeštadienį ir jis sėkmingai įvykdytas. Dabar laukia išvyka į Anykščius.